Gegužės
21

„Tarp rytų ir vakarų“: Tadas Girininkas (bosas, Lietuva)

Atlikėjai: Tadas Girininkas (bosas, Lietuva), Justas Šervenikas (fortepijonas), Vigailė Karpavičiūtė (vedėja-skaitovė) Koncerto data: 2022-05-21 16:00
Bilietų kainos rezervacijai: Mėlynas sektorius - 20€, Geltonas sektorius - 30€, Raudonas sektorius - 40€

Rezervuokite nakvynę prieš arba po koncerto. Paspauskite mygtuką DOMINA ir atlikus užsakymą su Jumis susisieks dvaro administratorė.

DOMINA NAKVYNĖ

Papildomas paslaugas rezervuokite:
El. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

Šio koncerto pasiūlymai

KELIONĖ AUTOBUSU

KELIONĖ AUTOBUSU

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu! Plačiau

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. koncertai@paliesiausdvaras.lt. Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 14 Eur.

Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę.

Kepyklėlė

Kepyklėlė

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą.

Vaikų darželis

Vaikų darželis

Visų koncertų metu veikia nemokamas vaikų darželis.

2022-05-21 16:00 - 19:00

Operos bosas Tadas Girininkas Paliesiaus dvare surengs koncertą „Tarp rytų ir vakarų“

Vienas tituluočiausių Lietuvos operos bosų, ryškus įvairiausių vaidmenų kūrėjas Tadas Girininkas šiais metais švenčia 40 gyvenimo ir 15 metų operos solisto sukaktis, bei kviečia švęsti publiką kartu su juo. Paliesiaus dvare artistas surengs koncertą „Tarp rytų ir vakarų“, čia skambės rusiški S. Rachmaninov, romansai, fragmentai iš operų, R. Quilter bei Frank Sinatros repertuaro dainos.

Profesoriaus V. Prudnikovo mokinys Tadas Girininkas dainuoja Lietuvos ir užsienio teatruose. Naujausias Tado debiutas – Enrico (Anna Bolena) vaidmuo Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Su Wurmo (Luisa Miller) vaidmeniu solistas debiutavo Eseno Alto teatre, 2018/19 sezone sukūrė eilę naujų vaidmenų Nürnbergo teatre: Dolochow bei Jacqueau S. Prokofjevo „Karas ir taika”, Oroveso („Norma“), Donas Alfonso („Cosi fan tutte“) ir Bonzo („Madama Butterfly“). Tarp 2019–2021 metų užsiėmimų yra Mefistophelis (Faustas) ir Ramfis (Aida) Sankt Gallene. Greitai besivystančioje karjeroje Tadas Girininkas dirbo su tokiais dirigentais kaip Jamesas Gaffiganas, J. Malwitzas, Rolfas Beckas, Gianluca Marciano, José Cura, Marcello Mottadelli ir kitais, tokiais scenos režisieriais kaip: Dalia Ibelhauptaitė, Jean-Claude Berutti, J. Schmidt, D. Herzog, Gianni Santucci, Oskaras Koršunovas, Anželika Cholina ir kitais, bendradarbiavo su daugeliu Lietuvos ir užsienio orkestrų. T. Girininkas tapo 2013 metų operos solistu Lietuvoje ir du kartus (2014 ir 2021 m.) apdovanotas Auksiniu scenos kryžiumi (aukščiausias teatro apdovanojimas Lietuvoje).

Praėjusią vasarą Tadas leidosi į tikrą avantiūrą, kai per itin trumpą laiką, sujungus tarptautines muzikos profesionalų pajėgas, Neringos gimnazijos sporto salėje gimė F. Händelio barokinė opera „Acis ir Galatėja“. Šis spektaklis tapo vienu ryškiausių renginių 2021-ųjų Lietuvos kultūros sostinėje Neringoje.

Solistams akompanimentą kuria pianistas Justas Šervenikas. Vakaro vedėja-skaitovė – Vigailė Karpavičiūtė.

Pasiklausyti:

 

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę