2024
Balandžio
13
16:00

„Susikalbėjimai“

Atlikėjai: Dainius Puodžiukas (smuikas), Ieva Puodžiukė (smuikas), Justas Čeponis (fortepijonas) | Lietuva Koncerto data: 2024-04-13 16:00
Bilietų kainos rezervacijai: Mėlynas sektorius - 20€, Geltonas sektorius - 30€, Raudonas sektorius - 40€

Rezervuokite nakvynę prieš arba po koncerto. Paspauskite mygtuką DOMINA ir atlikus užsakymą su Jumis susisieks dvaro administratorė.

DOMINA NAKVYNĖ

Papildomas paslaugas rezervuokite:
El. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

Šio koncerto pasiūlymai

KELIONĖ AUTOBUSU

KELIONĖ AUTOBUSU

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu! Plačiau

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 25 Eur.

*Kelionė autobusu organizuojama susidarius 10-ties žmonių grupei.

** Susidarius virš 15 žmonių grupei, kelionės kaina asmeniui – 20 Eur.

*** Kelionės organizuojamos iki koncerto likus ne mažiau nei 7 dienoms.

Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę.

Kepyklėlė

Kepyklėlė

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą.

DVARO VYNO RŪSYS

DVARO VYNO RŪSYS

Prieš koncertą kviečiame aplankyti išskirtinį Paliesiaus dvaro vyno rūsį. Plačiau

Kviečiame registruotis el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Dvaro rūsyje laikoma virš 200 rūšių rinktinių Prancūzijos vynų.
Dvaro darbuotojai mielai Jus palydės ir supažindins.

2024-04-13 16:00 - 17:00

Du smuikai ir fortepijonas – retai pasaulio scenose girdimas instrumentų derinys. Šis naujai susibūręs trio ansamblis – unikalus! Kviečiame išgirsti tris veržlius, drąsius, talentingus atlikėjus, suvienijusius jėgas bendram muzikiniam projektui, Paliesiaus dvare, klausantis muzikinio pokalbio.

Dainius Puodžiukas – Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertmeisteris, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentas. Bostono universiteto ir „Longy School of Music“ absolventas. Niujorko festivalyje-konkurse „Young Virtuosos 2001“ laimėtojas: laureato vardas suteikė galimybę griežti solo garsiojoje „Carnegie Hall“. Dainius yra Auksinio disko laureatas (Lietuvos Muzikų Sąjunga, 2009). Atlikėjas aktyviai dalyvauja ne tik solinėje veikloje, bet ir dažnai atlieka kamerinę muziką su pianistu A. Puodžiuku, kuriems teko groti Baltijos valstybių prezidentų susitikimo metu Vilniuje (2000), Baltijos koncertų cikle (2003), Nobelio premijos laureatų pagerbimo iškilmėse Bostone (2003). Taip pat atlieka kamerinę muzika su žmona I. Puodžiuke ir kitais atlikėjais. 7 metus grojo kameriniame orkestre „Kremerata Baltica“, buvo styginių kvarteto „Chordos“ narys.

Ieva Puodžiukė – Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro artistė, pedagogė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventė, didelę duoklę atiduodanti kamerinei muzikai. Atlikėja nuolat dalyvauja muzikiniuose projektuose, kamerinę muziką dviem smuikams nuo 2016 m. atlieka kartu su vyru D. Puodžiuku. Grieždama kameriniame orkestre „Kremerata Baltica“, apkeliavo daugelį pasaulio koncertų salių.

Justas Čeponis – Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro pianistas-koncertmeisteris. Paryžiaus nacionalinės aukštosios muzikos ir šokio konservatorijos absolventas, VII tarptautinio Stasio Vainiūno pianistų ir kamerinių ansamblių konkurso II vietos bei V tarptautinio studentų kamerinių ansamblių ir koncertmeisterių konkurso I vietos laureatas. Nuolat koncertuojantis kaip solistas bei įvairių ansamblių narys. Žinomiausi jo scenos partneriai – violončelininkas Nicholas Jones (Didžioji Britanija) bei operos solistai Vida Miknevičiūtė, Edgaras Montvidas, Olga Peretyatko. Bendradarbiauja su režisiere Dalia Ibelhauptaite „Vilnius City Opera“ pastatymuose ir kartu su „Vilnius City Opera“ bei Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru atstovavo Lietuvai Dubajuje, pasaulinėje parodoje „EXPO 2020“.

 

PROGRAMA:

Leonard Bernstein – Fortepijoninis trio aranžuotas dviem smuikams ir fortepijonui

Algirdas Martinaitis – „Kalba ir kalbėjimas“

Moritz Moszkowski – Siuita dviem smuikams ir fortepijonui, op.71

 

Informacinis partneris:

     

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę