2024
Vasario
10
16:00

„Šokio sūkuryje!“: Tango ir Valsai

Atlikėjai: Donatas Bagurskas (kontrabosas), Svetlana Maigienė (smuikas), Andrius Balachovičius (akordeonas), Lina Giedraitytė (fortepijonas) | Lietuva Koncerto data: 2024-02-10 16:00
Bilietų kainos rezervacijai: Mėlynas sektorius - 20€, Geltonas sektorius - 30€, Raudonas sektorius - 40€

Rezervuokite nakvynę prieš arba po koncerto. Paspauskite mygtuką DOMINA ir atlikus užsakymą su Jumis susisieks dvaro administratorė.

DOMINA NAKVYNĖ

Papildomas paslaugas rezervuokite:
El. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

Šio koncerto pasiūlymai

KELIONĖ AUTOBUSU

KELIONĖ AUTOBUSU

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu! Plačiau

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 25 Eur.

*Kelionė autobusu organizuojama susidarius 10-ties žmonių grupei.

** Susidarius virš 15 žmonių grupei, kelionės kaina asmeniui – 20 Eur.

*** Kelionės organizuojamos iki koncerto likus ne mažiau nei 7 dienoms.

Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę.

Kepyklėlė

Kepyklėlė

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą.

DVARO VYNO RŪSYS

DVARO VYNO RŪSYS

Prieš koncertą kviečiame aplankyti išskirtinį Paliesiaus dvaro vyno rūsį. Plačiau

Kviečiame registruotis el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Dvaro rūsyje laikoma virš 200 rūšių rinktinių Prancūzijos vynų.
Dvaro darbuotojai mielai Jus palydės ir supažindins.

2024-02-10 16:00 - 17:00

Meilė aistringa kaip tango ir svaiginanti kaip valsas… O muzika – tai gražiausias būdas išreikšti meilę, nuostabi galimybė drauge įžiebti tango ugnį, kartu atrasti valso romantiką. Su muzika galime iš naujo patirti įsimylėjimo svaigulį, aistros karštį ir širdžių artumo stebuklą.

Tad artėjant Šv. Valentino dienai kviečiame dovanoti sau ir mylimam žmogui skrydį su garsų magija. Drauge pajuskite kaip švelniausiems jausmams ir slapčiausioms mintims prabyla smuikas, kaip judesiui, laisvei ir aistrai šaukia akordeonas ir kaip širdį meilei, o žemę pavasariui kviečia kontrabosas bei fortepijonas – ir romantiškai praleiskite vakarą klausydami valsų ir tango genijaus A. Piazzolla kūrinių.

„Kontraboso dainius“ – tokiu epitetu po vieno iš koncertų apdovanotas kontrabosininkas Donatas Bagurskas, koncertuojantis kaip solistas su įvairiais kolektyvais Lietuvoje ir užsienyje, interpretavęs ne vieną XIX a. italų kompozitoriaus, kontraboso virtuozo Giovanni Bottesini kūrinį bei kitų užsienio ir lietuvių autorių opusus, kur kontrabosui tenka solisto vaidmuo. „Laisvai griežiančių kontrabosininkų nebūna“, – griežtas nuosprendis nuskamba garsiojoje Patricko Süskindo pjesėje „Kontrabosas“. „Būna, ir dar kaip!“ – skaitome recenzijoje po Donato Bagursko koncerto Vilniaus festivalyje. Kontrabosininkas buvo Lietuvos kamerinio orkestro, dabar yra Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro orkestro kontrabosų grupės koncertmeisteris. Atlikėjas inicijuoja naujus kūrinius šiam instrumentui, aranžuoja pasaulinės klasikos šedevrus. Neseniai D. Bagurskas išleido savo solinę kompaktinę plokštelę „Pažadas“ (pirmoji Lietuvoje, skirta išskirtinai kontrabosui), kurioje lietuvių autorių muziką griežia ir solo, ir su akompanimentu, ir su savo suburtu kontrabosų orkestru. Kaip atlikėjas virtuozas jis veda meistriškumo kursus, yra kviečiamas dalyvauti tarptautinių konkursų žiuri. Donatas taip pat yra Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentas.

Smuikininkė Svetlana Maigienė mokėsi nacionalinėje M. K. Čiurlionio menu mokykloje (prof. U. Jagėlaitė-Lipinaitienė ) ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. 2005 m. įgytas bakalauro, o 2007 m. magistro laipsniai (M. Švėgžda von Bekker smuiko klasė). 2009 m. smuikininkei suteiktas Meno licenciato kvalifikacinis laipsnis (prof. I. Armonaitės-Galinienės smuiko klasė). S. Maigienė yra tarptautinių En L’eglise de Kichompre Prancūzijoje, Trio Di Trieste Italijoje ir 2 respublikinių konkursų diplomantė bei laureatė. Smuikininkė dalyvavo įvairiuose muzikos festivaliuose ir orkestrų projektuose: 2000 m. Švedijoje, Estijoje, 2001 m. Berliner Bach Akademie Vokietijoje, 2002 m. Italijoje, Austrijoje, 2004 m. Danijoje, 2005 m. Centrinėje Amerikoje, 2006 m. Suomijoje, Prancūzijoje. Smuikininkė tobulinosi meistriškumo kursuose Lietuvoje bei užsienyje pas žinomus smuikininkus, tokius kaip A. Fischer, P. Berman, B. Garlitsky, M. Vengerov ir kitus, taip pat tobulinosi Austrijoje, Italijoje, Prancūzijoje tarptautiniuose kamerinės muzikos kursuose. 2004–2007 m. dirbo naujai susikurusiame kameriniame orkestre Camerata Klaipėda, vadovaujamo smuikininko V. Čepinskio ir 2006–2007 m. užėmė orkestro koncertmeisterės pareigas. Nuo 2009 m. dirba Lietuvos valstybiniame simfoniniame orkestre pirmų smuiku grupėje (aukščiausios kategorijos artistė). Smuikininkė aktyviai dalyvauja muzikinėje veikloje, atlieka smuikinio repertuaro, tradicinės ir netradicinės sudėties kamerinės muzikos opusus, yra surengusi solinės programos ir kamerinės muzikos rečitalius bei koncertus: „Sonatų opusai“, „Lietuvių kompozicijos“, „Pavasario mūza“, „Kelionė į dieviškąją Florenciją“, „Tango ritmu“, Edukaciniai koncertai vaikams, „Brahmso vakarai“ ir kt. S. Maigienė yra įrašiusi ir atlikusi daugybę lietuvių kompozitorių kūrinių. Kaip solistė griežė su „Kamerphilharmonie Amadé“ Vokietijoje, Estijos simfoniniu, Vilniaus universiteto kameriniu, Camerata Klaipėda, Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestrais.

Akordeonistas Andrius Balachovičius mokėsi Vilniaus Balio Dvariono DMM, studijavo Vilniaus J. Tallat-Kelpšos konservatorijoje bei LMTA. Jis yra daugelio konkursų laureatas (solistų ir kamerinių ansamblių kategorijose) – Valtidone (Italija, 2001 m., II premija), Montesse (Italija, 2003 m., I premija), Stefano Bizzari (Italija) konkurse, koncertinių atlikėjų bei variete kategorijose – dvi laureato premijos. Atlikėjas daug koncertuoja su įvairiais ansambliais („Kasp Bigbandas“, „Media Luna“, „Tango gatos“, „Modus“, „Vilniaus Klezmeriai“ ir kt.), pasirodo prestižinėse koncertų salėse – Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje, Vilniaus Rotušėje bei Kongresų rūmuose, Poznanės Rotušėje (Lenkija), Vienos F. Schuberto konservatorijoje (Austrija), yra dažnai kviečiamas muzikuoti LR Prezidentūroje ir Vyriausybės rūmuose. Jis – akordeonų kvinteto „Modus“ primarijus, su ansambliu koncertavęs daugelyje Europos šalių, dalyvavęs LMS rengiamuose koncertuose, laimėjęs prizines vietas ir Grand Prix tarptautiniuose konkursuose „Citta di Castelfidardo“, „Contesa Tina Orsi Anguissola Scotti“, Montese (Italija), Tartu (Estija), Sanoke (Lenkija). A. Balachovičius yra įgrojęs koncertinių įrašų Vokietijoje, Italijoje bei Lietuvos nacionaliniame radijuje ir televizijoje.

Lina Giedraitytė – ilgametė maestro Virgilijaus Noreikos scenos partnerė, per aštuoniolika bendravimo scenoje metų akompanavusi jam dešimtyse koncertų žymiausiose salėse Lietuvoje, Estijoje, Lenkijoje, Didžiojoje Britanijoje ir kt. Pianistė taip pat koncertuoja su daugeliu kitų dainininkų bei instrumentalistų, yra grojusi su Nacionaliniu simfoniniu orkestru. Ji – Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro pianistė, taip pat LMTA koncertmeisterė-asistentė. Lina Giedraitytė bendradarbiauja su „Vilnius City Opera“.

 

PROGRAMA:
M. de Falla – Suite Populaire Espagnole
F. Kreisler – „Meilės kančios“
R. Galliano – Valsas „Fou Rire“
H. Pascoal – „Be be“
Á. Piazzolla – „Poema Valseado“
Á. Piazzolla – „Otono Porteno“
Á. Piazzolla – „Inverno Porteno“
Á. Piazzolla – „Oblivion“, „Escualo“, „La muerte del angel“, „Milonga“

 

Informacinis partneris:

     

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę