2023
Gruodžio
31
17:30

Smaragdiniai Naujieji Paliesiuje: Erica Jennings ir Petras Geniušas

Atlikėjai: Erica Jennings (vokalas), Petras Geniušas (fortepijonas) | Lietuva Koncerto data: 2023-12-31 17:30
Bilietų kainos rezervacijai:

69 € – Įskaičiuota: koncertas, šampano taurė.
134 € – Įskaičiuota: šventinė vakarienė, koncertas, šampano taurė.
159 € – Įskaičiuota: šokių pamoka, šventinė vakarienė, koncertas, šampano taurė.
219 € – Įskaičiuota: išskirtinių vynų pažinimo programa, šokių pamoka, šventinė vakarienė, koncertas, šampano taurė.
298 € – Įskaičiuota: nakvynė Paliesiaus dvare, išskirtinių vynų pažinimo programa, šokių pamoka, šventinė vakarienė, koncertas, šampano taurė | Išparduota

DĖL BILIETŲ TEIRAUTIS: Tel.: +370 626 82 760, El. paštas: info@paliesiausdvaras.lt

Rezervuokite nakvynę prieš arba po koncerto. Paspauskite mygtuką DOMINA ir atlikus užsakymą su Jumis susisieks dvaro administratorė.

DOMINA NAKVYNĖ

Papildomas paslaugas rezervuokite:
El. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

V A K A R O   P R O G R A M A:

17:30 – 18:30 | Svečių pasitikimas su vyno taure iš Paliesiaus dvaro vyno rūsio;
18:30 – 20:00 | Išskirtinių vynų pažinimo vakaras;
20:00 – 21:00 | Koncertas;
21:00 – 22:30 | Šventinė vakarienė;
23:00 – 00:00 | Šokiai;
00:00 – 00:30 | Naujųjų metų sutikimas, linksmybės;

Šio koncerto pasiūlymai

Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę.

Kepyklėlė

Kepyklėlė

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą.

2023-12-31 17:30 - 2024-01-01 3:00

Legendos byloja, kad pažiūrėjus į smaragdą širdyje tampa giedra, palietus jį tirpsta skausmas ir liūdesys, širdis tarsi numeta sunkias grandines, ima plakti meilės ritmu. Visa esybė prisipildo jėgos, kliūtys tarsi išnyksta. Tada nori džiaugtis ir mylėti, atrodo, kad gali įveikti viską.

Tokia smaragdo galia laukia ir Paliesiaus dvare per Naujuosius. Pirmiausia ji palies liežuvį su taure vyno iš dvaro rūsių, pakviesime jų išskirtinumą pažinti ir giliau degustacijoje. Tada magija pasieks ausis scenoje fortepijonu buriant pianistui Petrui Geniušui ir keriškai dainuojant Ericai Jennings: kartu jie atvers kelią klausytojams į nepažįstamas muzikos erdves, leis atrasti kažką naujo, ir sugraudins, ir įkvėps svajoti, ir įžiebs meilę – visai kaip smaragdas. Po koncerto pakviesime į šventinę vakarienę, sužadinsiančią ir skonį, ir uoslę – o tada paraginsime leisti burtams nukeliauti visu kūnu šokant! Ir smaragdinės magijos pilna širdimi sutiksime Naujuosius metus.

Dainininkės Ericos Jennings ir pianisto Petro Geniušo programa bus išties šventiška, sujungianti įvairių žanrų ir nuotaikų kūrinius. Kaip sako Petras Geniušas, „muzikoje kartu jaučiamės puikiai, abiems tai yra kažkas naujo. Leidžiamės į beveik rizikingas įvairių žanrų sintezes ir iš to gimsta faini dalykai“.

Pianistas yra meistriškai įvaldęs platų klasikinių, romantinių ir šiuolaikinių kūrinių repertuarą, jis išsiskiria interesų įvairiapusiškumu ir nuolatinėmis, dažnai rizikingomis naujų išraiškos formų, nekasdieniškų muzikinių ir dvasinių potyrių paieškomis. Atlikėjas aktyviai koncertuoja Lietuvoje su Lietuvos orkestrais, ansambliais ir solistais, jį taip pat neretai galima pamatyti ant scenos akompanuojantį dramos spektakliams, baletui ar net kabaretui, dalyvaujantį džiazo ir įvairius muzikos stilius kryžminančiuose projektuose. Tarptautinį pripažinimą pianistas pelnė pasirodymais garsiausiose pasaulio koncertų salėse.

Dainininkė Erica Jennings yra grupės „Skamp“ vokalistė, jazz, soul, folk ir pop muzikos stilių atlikėja. 2017 m. ji kartu su „Skamp“ atstovavo Lietuvai Eurovizijos dainų konkurse, buvo išrinkta „Metų atlikėja“ bei paskelbta žurnalo „Stilius“ 2017-ųjų „Metų moterimi“. Ji išleido kelis solinius albumus, bendradarbiavo su Andriumi Mamontovu, garsiais Niujorko džiazmenais ir kitais atlikėjais.

 

PASIKLAUSYTI:

 

Informacinis partneris:

     

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę