Balandžio
17

Penki Pojūčiai Baroke: Paliesiaus Dvaro Konsortas (Lietuva, Italija)

Atlikėjai: Paliesiaus Dvaro Konsortas: Christian Frattima Massimei Rubicondo princas (PDK dirigentas, Italija), Indrė Anankaitė (sopranas, Lietuva), Ieva Barbora Juozapaitytė (sopranas, Lietuva). Koncerto data: 2021-04-17 17:00
Bilietų kainos rezervacijai: Mėlynas sektorius - 35€, Geltonas sektorius - 45€, Raudonas sektorius - 60€

15% NUOLAIDA BILIETAMS taikoma senjorams, moksleiviams ir studentams.
Dėl bilietų su nuolaida teirautis:
El. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.
Papildomas paslaugas rezervuokite:
El. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.
Vakarienė ir ...:

Šio koncerto pasiūlymai

Kelionė autobusu

Kelionė autobusu

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu! Plačiau Plačiau

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. koncertai@paliesiausdvaras.lt. Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 14 Eur.Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę.

Ekskursija

Ekskursija

14 val. klausytojams rengiame nemokamą ekskursiją po dvarą.

Kepyklėlė

Kepyklėlė

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą.

Vaikų darželis

Vaikų darželis

Visų koncertų metu veikia nemokamas vaikų darželis.

2021-04-17 17:00

Balandžio 17 d. Paliesiaus dvaro sienos alsuos baroko dvasia.

Barokas – kontrastų, gausybės, didingumo epocha; absoliučių monarchijų ir jų geografinio plėtimo laikotarpis. ,,Stulbinti – tai poeto tikslas“, rašė Giovanni Battista Marino. Šie žodžiai tobulai apibendrina baroko laikotarpio poetiką, kuriai būdingas meno stebuklų kūrimas. Mes taip pat norime jus ,,stulbinti“ pristatydami baroko ypatybes muzikoje, istorijoje ir virtuvėje.

Renginio meno vadovas Christian Frattima renginio svečius kvies ragauti įvairių barokinių skanumynų – austrių, ,,prosciutto‘‘ kumpio, mostardos, šerno šaltienos, barokinės kavos bei šokolado, ir kitų barokui būdingų delikatesų. Apie kiekvieną produktą, jo istoriją ir sociokultūrinę svarbą papasakos Christian.

Taip pat Christian Frattima pirmą kartą Lietuvoje pristatys savo dokumentinį filmą ,,Retorika ir afektai‘‘, kuris bus rodomas italų kalba su lietuviškais subtitrais. Filmo tematika – baroko operos aušra, apogėjus ir saulėlydis, jo – trukmė 40 min.

Sopranai Indrė Anankaitė ir Ieva Barbora Juozapaitytė kartu su Paliesiaus dvaro konsortu seks baroko operos istorija nuo jos atsiradimo Florencijos mieste iki paskutinių žingsnių Venecijoje, Neapolyje ir Londone. Muzikinė kelionė atskleis baroko operos pagrindinius etapus bei jų istorinį kontekstą. Diriguoja, pristato ir vadovauja Christian Frattima.

Po koncerto visus norinčius kviesime mėgautis barokiniais patiekalais, paruoštais Paliesiaus dvaro virtuvėje. Ar žinote, kuo baroko virtuvė skiriasi nuo šiuolaikinės? Kokie prieskoniai bei ingredientai buvo būdingi barokinei virtuvei? Kaip stalas buvo dengiamas baroko laikais? Visa tai ir dar daugiau sužinosite dalyvaudami barokinėje vakarienėje.

Programa:

14:00 | Ekskursija po dvarą;
14:30 | Barokinė degustacija;
15:30 | Dokumentinio filmo ,,Retorika ir afektai” peržiūra;
17:00 | Paliesiaus Dvaro Konsorto koncertas;
18:20 |Barokinė vakarienė;

Pasiklausyti: