Gruodžio
31

Naujieji metai Paliesiaus dvare: Shinkarenko Jazz 4N

Atlikėjai: Leonid Šinkarenko (bosinė gitara), Vytautas Labutis (saksofonas, klavišiniai), Jan Maksimovič (saksofonas), Linas Būda (būgnai). Koncerto data: 2020-12-31 19:00
Kaina: 120 -170 €
Papildomas paslaugas rezervuokite:
El. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.
Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

120€ – Į kainą įskaičiuota: koncertas + vakarienė + užkandžiai + šampano taurė;

170€ – Į kainą įskaičiuota: nakvynė dvare + koncertas + vakarienė + užkandžiai + šampano taurė;

NUOLAIDA BILIETAMS taikoma senjorams, moksleiviams ir studentams:

100€ – Į kainą įskaičiuota: koncertas + vakarienė + užkandžiai + šampano taurė;

150€ – Į kainą įskaičiuota: nakvynė dvare + koncertas + vakarienė + užkandžiai + šampano taurė;

Dėl bilietų su nuolaidomis ir nakvyne teirautis: El. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

PROGRAMA

19:00 – 19:45 Svečių pasitikimas, lengvas užkandis, taurė vyno;

19:45 – 21:00 Šokiai;

21:00 – 22:30 Šventinė vakarienė (karštas patiekalas, gėrimai, desertas)

23:00 – 00:00 Shinkarenko Jazz4N koncerto pirma dalis;

00:00 – 00:30 Naujųjų metų sutikimas, linksmybės;

00:30 – 02:30 Shinkarenko Jazz4N koncerto antra dalis;

Šio koncerto pasiūlymai

Kelionė autobusu

Kelionė autobusu

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu! Plačiau Plačiau

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. koncertai@paliesiausdvaras.lt. Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 14 Eur.Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę.

Ekskursija

Ekskursija

Likus 45 min. iki koncerto, klausytojams rengiame nemokamą ekskursiją po dvarą.

Kepyklėlė

Kepyklėlė

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą.

Vaikų darželis

Vaikų darželis

Visų koncertų metu veikia nemokamas vaikų darželis.

2020-12-31 19:00

Keturios asmenybės, apie kurias nereikia pasakoti jokių istorijų, nes jos pačios kuria Lietuvos džiazo istoriją bei pasakoja ją iš pirmų lupų tiesiai nuo scenos.
O žinantys šiuos muzikantus žino, kad istorijos kiekvieną kartą vis kitokios.
Visi kvarteto muzikantai vienareikšmiškai patenka į žinomiausių Lietuvos džiazo muzikantų dešimtuką, o kiekvieno jų muzikavimo išskirtinumas suras atgarsį klausytojų širdyse.

Pirmoje vakaro dalyje skambės originalios Leonido Šinkarenkos pjesės.
O antra vakaro dalis – pramoginė! Muzikantai su malonumu pakvies vakaro svečius pakilti nuo šventinių stalų ir pašokti pagal džiazo standartus, „Evergreen‘us“ ir populiarius pasaulinius hitus!

Leonid Šinkarenko (bosinė gitara)
Viena kertinių Lietuvos džiazo figūrų – bosistas, kompozitorius, grupių vadovas ir festivalio „Nida jazz maratonas“ įkūrėjas. Žinomas kaip akustinio ir elektrinio boso virtuozas, išsiskiriantis jausmingumu ir melodingumu; jo rankose bosas tampa ir jautriu ritminiu pagrindu, puikiu kitų grupės instrumentų pašnekovu, ir vedliu, pasakotoju bei lyriniu herojumi. Kaip kompozitorius, jis išsiskiria iliustratyvumu ir romantiškumu, yra ypač pagarsėjęs savo įsimintinomis baladėmis. Džiazo scenoje debiutavęs 1981 metais su savo mokytojo Vladimiro Čekasino kvartetu, nuo to laiko Šinkarenko grojo su daugybe įvairios krypties muzikantų. 1997 m. debiutavo kaip lyderis su “Leonid Šinkarenko Jazz 4”, tapusiu pagrindu būsimoms jo grupėms – “Jazz 5”, “Jazz 7”, atliekančioms originalias lyderio kompozicijas. Pastaruoju metu bosistas muzikuoja su savo ansambliais bei groja su Lithuanian Jazz Trio ir kt. Šalia koncertinės veikla užsiima pedagogine veikla bei rengia Nidos džiazo festivalį.

Vytautas Labutis (saksofonas, klavišiniai)
Viena ryškiausių ir veikliausių Lietuvos džiazo asmenybių. Grupių lyderis, įvairiapusis kūrėjas, pedagogas, multiinstrumentininkas improvizatorius, grojantis įvairiais pučiamaisiais, klavišiniais (neretai daugiau nei vienu instrumentu tuo pat metu), dainuojantis. Labutis puikus ir laisvose improvizacijose, ir fiksuotose struktūrose, ir kamerinėse sudėtyse, ir dideliuose ansambliuose. Kelią į tarptautines scenas pradėjęs 1982 metais, jis grojo kone su visais Lietuvos džiazmenais, dalyvauja ne viename tarptautiniame projekte, kuria autorinius projektus, vadovauja įvairiems ansambliams. Plačių kūrybinių interesų kūrėjas bendradarbiauja ir su akademinės muzikos kūrėjais, rengia performansus su dailininkais, komponuoja teatrui ir kinui.

Jan Maksimovič (saksofonas)
Saksofonininkas, kompozitorius, pedagogas, grupių lyderis. Pagarsėjęs perfekcionistas ir polistilistinės raiškos meistras, pranokęs savo kartos džiazo muzikus, šiandien vardijamas tarp pačių ryškiausių Lietuvos džiazo kūrėjų. Jis išsiskiria emocionaliu ir brandžiu muzikavimu, nepaprasta kūrybine energija, atidumu kiekvienai skambesio detalei ir sykiu puikiu visumos pojūčiu. Lietuvos džiazo scenoje pasirodęs 1996 metais, nuo to laiko jis muzikavo su garsiausiais Lietuvos džiazo kūrėjais. 2002 m. Janas Maksimovičius debiutavo kaip lyderis ir kompozitorius ir nuo to laiko daugiausia muzikuoja su savo grupėmis: trio, kvartetu, kvintetu “Riot”. Jis taip pat groja solo ir su akademinės muzikos atlikėjais.

Linas Būda (būgnai, perkusija)
Linas Būda vadinamas legendiniu Lietuvos roko ir metalo scenos atstovu, tačiau bene labiausiai yra išgarsėjęs kaip džiazo perkusijos meistras. Nuo 1994 metų jis yra nuolatinis Dainiaus Pulausko grupių narys, pasirodė su jomis 120 džiazo festivalių įvairiuose pasaulio žemynuose. Būgnininkas nuolat dalyvauja televizijos projektuose, groja legendinėje roko grupėje „Antis“.

PROGRAMA

19:00 – 19:45 Svečių pasitikimas, lengvas užkandis, taurė vyno;

19:45 – 21:00 Šokiai;

21:00 – 22:30 Šventinė vakarienė (karštas patiekalas, gėrimai, desertas)

23:00 – 00:00 Shinkarenko Jazz4N koncerto pirma dalis;

00:00 – 00:30 Naujųjų metų sutikimas, linksmybės;

00:30 – 02:30 Shinkarenko Jazz4N koncerto antra dalis;