Birželio
12

Maskvos M. M. Ippolitovo-Ivanovo fortepijoninis kvartetas / PERKELTAS

Atlikėjai: Maskvos M. M. Ippolitovo-Ivanovo fortepijoninis kvartetas: Irina Graifer (fortepijonas), Diana Kemelman (smuikas), Olga Kogan (altas), Sergej Ananič (violončelė) Koncerto data: 2021-06-12 16:00
Bilietų kainos rezervacijai: Mėlynas sektorius - 20€, Geltonas sektorius - 30€, Raudonas sektorius - 45€

30% NUOLAIDA BILIETAMS taikoma senjorams, moksleiviams ir studentams.
Dėl bilietų su nuolaida teirautis:
El. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.
Papildomas paslaugas rezervuokite:
El. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.
Vakarienė ir ...:

Šio koncerto pasiūlymai

Kelionė autobusu

Kelionė autobusu

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu! Plačiau

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. koncertai@paliesiausdvaras.lt. Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 14 Eur.

Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę.

Ekskursija

Ekskursija

Likus 45 min. iki koncerto, klausytojams rengiame nemokamą ekskursiją po dvarą.

Kepyklėlė

Kepyklėlė

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą.

Vaikų darželis

Vaikų darželis

Visų koncertų metu veikia nemokamas vaikų darželis.

2021-06-12 16:00

M. M. Ippolitovo-Ivanovo vardo fortepijoninį kvartetą 2001 metais įkūrė šio kompozitoriaus vardu pavadinto muzikos ir pedagogikos instituto studentai. Vėliau kvartetas studijas tęsė Maskvos konservatorijoje, žymaus profesoriaus Aleksandro Bondurianskio klasėje.

Maskvos valstybinės P. Čaikovskio vardo konservatorijos ansamblio statusą turintis kvartetas aktyviai koncertuoja, dalyvauja meistriškumo pamokose ir festivaliuose ne tik Rusijoje, bet ir Vokietijoje, Austrijoje, Italijoje, Graikijoje, Latvijoje, Lietuvoje. Ansamblio vardas dažnai matomas Maskvos filharmonijos koncertų afišose. Jo biografijoje – pirmosios vietos tarptautiniuose Marijos Judinos (Sankt Peterburgas), Stasio Vainiūno (Vilnius) pianistų bei kamerinių ansamblių konkursuose, tarptautiniame kamerinių ansamblių konkurse Salonikuose bei garbingas „Thomastik-Infeld“ apdovanojimas (Austrija, 2008). 2007 m. išleista kompaktinė plokštelė (serija „XXI amžiaus Rusijos virtuozai“) su ansamblio įrašytais L. van Beethoveno bei J. Brahmso fortepijoniniais kvartetais. 2019m. „NAXOS“leidykla išleido kompaktinę plokštelę „Baltic Inspiration “ su kompozitorių Arvydo Malcio ir Peterio Vasko fortepijoniniais kvartetais. Kvartetas kasmet atlieka apie 40 koncertų.

Ansamblio repertuaras labai platus ir apima ne tik didžiąją dalį šio žanro kūrinių, bet ir programas, kurių atlikimui kviečiami papildantys atlikėjai. Kvarteto nariai dažnai pasirodo trio ir duetų sudėtimis. Kūrinius kolektyvui dedikuoja šiuolaikiniai kompozitoriai, tarp kurių – F. Safronovas, V. Paninas (Rusija), A. Malcys (Lietuva). Nuo 2005 metų koletyvui skiriama fondo „Rusijos atlikėjų menas“ stipendija.

Programa:

F. Schubert – Adagio ir Rondo fortepijoniniam kvartetui
A. Dvořák – Fortepijoninis kvartetas D-dur, op.23
A. Malcys – „Erškėčių akys“ fortepijoninis kvartetas