2022
Lapkričio
26
18:00

Martín García García (fortepijonas, Ispanija)

Atlikėjai: Martín García García (fortepijonas, Ispanija) Koncerto data: 2022-11-26 18:00
Bilietų kainos rezervacijai: Mėlynas sektorius - 25€, Geltonas sektorius - 40€, Raudonas sektorius - 50€

Rezervuokite nakvynę prieš arba po koncerto. Paspauskite mygtuką DOMINA ir atlikus užsakymą su Jumis susisieks dvaro administratorė.

DOMINA NAKVYNĖ

Papildomas paslaugas rezervuokite:
El. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

Šio koncerto pasiūlymai

KELIONĖ AUTOBUSU

KELIONĖ AUTOBUSU

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu! Plačiau

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 20 Eur.

*Kelionė autobusu organizuojama susidarius 10-ties žmonių grupei.

** Kelionės organizuojamos iki koncerto likus ne mažiau nei 7 dienoms.

Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę.

Kepyklėlė

Kepyklėlė

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą.

2022-11-26 18:00 - 19:00

Turime nuostabią naujieną: į Lietuvą pirmą kartą atvyksta vienas talentingiausių šiuolaikinių pianistų – ispanas Martín García García!

2021 m. pianistas tapo Klivlando tarptautinio pianistų konkurso I-osios vietos nugalėtoju bei XVIII tarptautinio Šopeno pianistų konkurso III-sios vietos laureatu.

Istorija kuriama šiandien – nepraleiskite progos gyvai išgirsti vieno ryškiausių šių laikų klasikos pianistų. Temperamentingojo Martín García García koncertas Paliesiaus dvare – jau lapkričio 26 d.!

 

 

 

 

Pianistas Martínas García García gimė Chichone, Ispanijoje. Jis pradėjo muzikos studijas būdamas penkerių metų, su mokytojais Natalia Mazouni ir Ilya Goldfarbu. Martínas baigė Karalienės Sofijos aukštąją muzikos mokyklą, kur studijavo Galinos Eguiazarovos klasėje – ir gavo Geriausio mokinio premiją iš Jos Didenybės karalienės Sofijos. Pianistas taip pat baigė fortepijono magistro studijas Mannes muzikos mokykloje Niujorke.

Martínas laimėjo pirmąsias premijas ne viename nacionaliniame ir tarptautiniame konkurse. Būtina paminėti jo laimėtą I-ąją vietą 2021 m. Klivlando tarptautiniame pianistų konkurse ir III-ąją vietą bei ypatingą apdovanojimą už geriausią koncertą XVIII-ajame tarptautiniame F. Šopeno pianistų konkurse, viename svarbiausių pianistų konkursų visame pasaulyje. Atlikėjas taip pat yra pelnęs pirmąją premiją 2018 m. tarptautiniame „Keyboard Institute & Festival“ renginyje Niujorke – po šio laimėjimo pianistas gavo stipendiją ir galėjo mieste įsikurti. Per pastaruosius dvejus metus Niujorke, mokomas žymaus pianisto Jerome’o Rose’o, Martínas užbaigė savo muzikos studijas.

Martínas koncertavo kaip solistas įvairiose Europos ir JAV salėse. Jo pasirodymai buvo labai gerai įvertinti įvairių muzikų ir pianistų, pavyzdžiui, Vladimiro Kranievo, Dmitri Alexeevo, Arcadi Volodoso, Dimitri Bashkirovo, Joaquíno Achúcarro, Tatianos Copeland (Sergejaus Rachmaninovo antros eilės pusseserės) ir kitų. Atlikėjas taip pat buvo pakviestas dalyvauti tarptautiniame Rūro fortepijono festivalyje, kur buvo remiamas maestro Radu Lupu.

Po labai sėkmingo 2021 m. spalio mėnesio F. Šopeno konkurse Varšuvoje, Martinas suplanavo kelis muzikinius turus Japonijoje, Europoje ir JAV.

 

KONCERTO PROGRAMA

J.S. Bach – Partita No. 1 B flat major BWV 825
F. Liszt – Sonata in B minor S. 178

PERTRAUKA

F. Chopin – 4 Mazurkas Op. 33
F. Chopin – Barcarolle Op. 60
F. Chopin – Preludes Op. 28: No. 13 (F sharp major), No. 3 (G major), No. 2 (A minor) and No. 14 (E flat minor)
F. Chopin – Sonata Op. 35 in B flat minor

 

PAKLAUSYTI

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę