Balandžio
30

Koncertas „Je t’aime!“

Atlikėjai: Karolina Glinskaitė (sopranas, Belgija/Lietuva), Birutė Asevičiūtė (fortepijonas, Lietuva), Saulė Asevičiūtė (smuikas, Lietuva) Koncerto data: 2022-04-30 16:00
Bilietų kainos rezervacijai: Mėlynas sektorius - 15€, Geltonas sektorius - 20€, Raudonas sektorius - 30€

Rezervuokite nakvynę prieš arba po koncerto. Paspauskite mygtuką DOMINA ir atlikus užsakymą su Jumis susisieks dvaro administratorė.

Užklausa pateikta.

Papildomas paslaugas rezervuokite:
El. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

Šio koncerto pasiūlymai

KELIONĖ AUTOBUSU

KELIONĖ AUTOBUSU

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu! Plačiau

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. koncertai@paliesiausdvaras.lt. Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 14 Eur.

Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę.

Kepyklėlė

Kepyklėlė

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą.

Vaikų darželis

Vaikų darželis

Visų koncertų metu veikia nemokamas vaikų darželis.

2022-04-30 16:00 - 19:00

Kas yra ta, kuri sušvinta tarsi aušra, graži kaip mėnulis, šviesi tartum saulė, pagarbią baimę kelianti lyg pulkas su vėliavomis? (Ištrauka iš „Giesmių giesmės”)

Balandžio 30 d. sopranas Karolina Glinskaitė, pianistė Birutė Asevičiūtė ir smuikininkė Saulė Asevičiūtė ragins atverti širdis pačiam meilės jausmui. Ir visai nesvarbu, kam tas meilės jausmas skirtas – žmogui, tėvynei, gamtai ar gyvenimui… Menininkės kuria savitą himną jausmui, kuris pažadina kūrybiškas galias, polėkį, fantaziją. Meilė yra tokia, kokią mes išgyvename. Ji gali būti audringa, beribė, gal net nežinanti saiko arba tyli, sėjanti ramybę ir susitelkimą. Kaip ir muzika, kurią išgirsite koncerte. Skambės arijos iš žymiausių pasaulio operų, subtilios prancūzų melodijos, aistringi tango ritmai. Išgirsite G. Fauré, C. Debussy, F. Lizst, G. Puccini bei kitų kompozitorių kūrinius. Juos papildys ištraukos iš didžiosios odės meilei „Giesmių giesmė”.

Karolina Glinskaitė (sopranas), baigusi dainavimo studijas prof. V. Noreikos klasėje, tapo 2014-2015 m. sezono operos solistų stažuotoja Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Jame sukūrė Anninos ir Giovannos vaidmenis G. Verdi operose „Traviata” ir „Ernani” bei pagrindinį – Leonoros – vaidmenį vienintelėje L. van Beethoveno operoje „Fidelio”.

K. Glinskaitė koncertuoja Lietuvoje, Italijoje, Belgijoje, dalyvauja tarptautiniuose muzikos festivaliuose, Vilnius City Opera spektaliuose. 2019 m. vasarą kartu su Birute ir Saule Asevičiūtėmis koncertavo JAV. Jau septintus metus dainininkė yra jungtinio klasikos ir džiazo projekto „Baroque Contempo” narė.

„Manyje gyva meilės idėja. Ji auga ir transformuojasi kartu su patirtimi. Aš, kaip menininkė, gyvenu jausmų chaose. Mano susižavėjimo objektu gali tapti ne tik realūs žmonės, jų talentai, scenos herojai, vaidmenys, kuriuos įkūniju dainuodama, bet ir pats išgyvenimas. Meilė – gyvenimo variklis, muzika – jausmų kurstytoja, aistra – noras gyventi ir kurti”, – atvirai mintimis apie meilę ir kūrybinį gyvenimą dalijasi K. Glinskaitė.

Pianistė Birutė Asevičiūtė – tarptautinių konkursų laureatė, nuolatinė festivalių dalyvė. Ją dažnai išvysime festivaliuose „Permainų muzika”, „Tebūnie naktis”, „Pavasario gaida”, „Mūsų miesteliai”, „Kai skamba gatvės” (Rusija), M. K. Oginskio tarptautiniame festivalyje (Baltarusija- Lietuva) ir kt. B. Asevičiūtė dalyvavo meistriškumo kursuose pas prof. Jack Weinrock (JAV), prof. A. Juozapėnaitė – Eesmaa (Estija), prof. Ulrich Eisenlohr (Vokietija), prof. Heike-Dorothee Alardt (Vokietija), prof. Helene Luyten (Belgija), prof. Michel Tranchant (Prancūzija), S. Malcev (Rusija) ir kt. Pianistė koncertuoja su tokiomis scenos žvaigždėmis, kaip M. Vitulskis, L. Mikalauskas, J. Vaškevičiūtė, O. Kolobovaitė ir kitais atlikėjais.

Saulė Asevičiūtė (gim. 2004 m.) ne kartą dalyvavo „Dainų dainelės” konkurse, „Talentų ringe”, taip pat buvo jauniausia TV laidos „Vunderkindai” vedėja kartu su TV žurnalistu I. Krupavičiumi. Ji vedė Prezidentės D. Grybauskaitės organizuotos šventės „Knygų Kalėdos” tiesioginę transliaciją, „Unicef” renginį. Šiuo metu Saulė Nacionalinėje M. K. Čiurlionio meno mokykloje griežia smuiku mokytojos I. Gylytės klasėje, prieš tai mokėsi pas mokytoją B. Šmidtienę. Taip pat mokosi Vilniaus dešimtmetėje B. Dvariono muzikos mokykloje, mok. A. Puidoko kontraboso klasėje. Koncertavo Lietuvos Nacionalinėje Filharmonijoje, Vilniaus Kongresų rūmuose, Chodkevičių rūmuose, Užutrakio dvare, White Piano Hall koncertų salėje, Vilniaus Rotušėje su orkestru, džiojoje Novgorodo Filharmonijoje. 2017 m. Respublikiniame K. Ivaškevičiaus stygininkų konkurse tapo laureate (III vieta). Tarptautiniame konkurse „Muzika be sienų” kamerinių ansamblių kategorijoje pelnė II vietą. Konkurse-festivdiriguojant žymiajai M. Gražinytei-Tylai. Dalyvavo gastrolėse Ermitaže (Sankt-Peterburge) ir Dialyje „Gaidų pynė 2017″ kartu su kameriniu ansambliu „Saulė, Pijus ir draugai” pelnė III vietą. 2018 m. Tarptautiniame konkurse „Summer Talent League” pelnė Grand-Prix. Šiais metais Nuotolinio jaunųjų atlikėjų čekų muzikos konkurso – festivalio „Čekų parafrazės” I vietos ir nominacijos už čekų kompozitoriaus kūrinio atlikimą laimėtoja.

PROGRAMA:

G. Fauré – „Après un rêve“
C. Debussy – „Romance“
F. Cilea – Adrianos Lecouvreur arija „Poveri fiori“ iš operos „Adriana Lecouvreur“
B. Kutavičius – „Romantinis preliudas“
G. Fauré – „Automne“
F. Liszt – „Oh! Quand je dors“
P. Mascagni aria „Son pochi fiori“ iš operos „L’amico Fritz“
J. Massenet – „Méditation“ smuikui iš operos „Thaïs“
R. Sakamoto – „Forbidden Colours“
E. Grieg – Solveigos daina
G. Puccini – Musetta‘s aria „Quando men vo“ from opera „La Bohème“
A. Piazzolla – „Maria de Buenos Aires“

 

Paklausyti:

 

1
    1
    Krepšelis
    Domina nakvynė
    Qty: 1