Rugpjūčio
20/21

Ketvirtasis Alexander Paley muzikos maratonas „Vive La France“ Paliesiuje

Atlikėjai: Alexander Paley (fortepijonas), Pei-Wen Chen (fortepijonas), Amiram Ganz (smuikas), Raimondas Butvila (smuikas), Romanas Kudriašovas (baritonas). Ansamblio „Paleasis“ nariai: Vytenis Gurstis (fleita), Ugnius Dičiūnas (obojus, anglų ragas), Karolis Kolakauskas (klarnetas), Andrius Puplauskis (fagotas), Gediminas Abaris (valtorna) Koncerto data: 2022 08 20 - 2022 08 21
II dienų abonementas 100 €

Į krepšelį

I dienos abonementas 60 €

Į krepšelį

 

Norimą bilietų kiekį galite pasirinkti laukelyje ,,Kiekis” būdami krepšelio žingsnyje.

Kaina: II dienų abonementas – 100 €; I arba II dienos abonementas – 60 € ;

Neturintiems galimybės dalyvauti visame vienos ar dviejų dienų maratone ir norintiems įsigyti bilietus į pasirinktą koncertą, kviečiame teirautis dėl bilietų: Tel.: +370 626 82 760, El. p.: info@paliesiausdvaras.lt

Rezervuokite nakvynę prieš arba po koncerto. Paspauskite mygtuką DOMINA ir atlikus užsakymą su Jumis susisieks dvaro administratorė.

DOMINA NAKVYNĖ

Papildomas paslaugas rezervuokite:
El. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

Programa:

II dienų abonementas (08.20 ir 08.21) – 100 €
I dienos abonementas (08.20 arba 08.21) – 60 €

I diena:

10:00 | Rytinis koncertas – 20 €
12:00 | Dieninis koncertas I – 25 €
14:00 | Dieninis koncertas II – 25 €
16:00 | Dieninis koncertas III – 25 €
19:00 | Vakarinis koncertas – 25/30/40 €

II diena:

11:00 | Rytinis koncertas – 20 €
13:30 | Dieninis koncertas – 25 €
18:00 | Finalinis koncertas – 30/40/50 €

 

Šio koncerto pasiūlymai

KELIONĖ AUTOBUSU

KELIONĖ AUTOBUSU

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu! Plačiau

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. koncertai@paliesiausdvaras.lt

Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 20 Eur.

*Kelionė autobusu organizuojama susidarius 10-ties žmonių grupei.

Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę.

Kepyklėlė

Kepyklėlė

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą.

2022-08-20 10:00 - 2022-08-21 19:00

Pasaulinio lygio fortepijono virtuozas Alexander Paley Paliesiaus dvaro publikai pristato ketvirtąjį muzikos maratoną! Šių metų muzikos maratono tema – „Vive La France“ (liet. „Tegyvuoja Prancūzija“)

Dvi dienas Paliesiaus dvare skambės nuostabi prancūzų kompozitorių muzika – J. P. Rameau, J. B. Lully, C. Saint-Saens, C. Gunoud, R. Hahn, B. Godard, C. Debussy, M. Ravel, F. Poulenc, D. Milhaud, R. Boutry, kurią atliks 10 talentingų atlikėjų iš Lietuvos bei kitų šalių. A. Paley juokauja, kad maratono idėja kilo ne iš užgaidos pasirodyti, kad šis galįs ištisas valandas be pertraukos skambinti fortepijonu, o iš noro kartu suburti tiek atlikėjus, tiek klausytojus ir mėgautis muzikos gausa. Tesilieja muzika laukinėje gamtoje, Paliesiaus dvare…

Ugningasis fortepijono virtuozas Alexander Paley savo talentu ir charizma nepalieka abejingų. Publika jam ploja atsistojusi, o kritikai negaili pagyrų. Svajonė skambinti fortepijonu užgimė jau ankstyvoje vaikystėje, kai jaunasis pianistas nekantraudamas laukė galimybės pirmą kartą prisiliesti prie pianino „Belarus“ klavišų.

Gausybe pasaulinio lygio apdovanojimų įvertintas pianistas savo pasirodymus yra surengęs ir visada laukiamas prestižiškiausiose koncertų salėse ir festivaliuose. Jų sąraše puikuojasi „Radio France“, „Theatre des Champs-Elysees“, „Salle Pleyel“, „Salle Gaveau“ (Paryžius), „Grands Interprètes“ (Lijonas), Lilio fortepijono festivalis, Bezansono operos teatras, „Leipzig Gewandhaus“, „Concertgebouw“ (Amsterdamas), „Laeiszhalle“ (Hamburgas), koncertų salės Kinijoje ir kitur.

Bėgant metams, A. Paley žvaigždė negęsta – tarp Niujorko, Paryžiaus ir Vilniaus gyvenantis pianistas kasmet surengia apie 80 koncertų visame pasaulyje.

Pei-Wen Chen, vos baigusi fortepijono studijas, debiutavo prestižinėje Niujorko koncertų salėje „Carnegie Hall“. Yra tarptautinių fortepijono konkursų laureatė, pasaulinio lygio projektų dalyvė. Pianistė nuolat koncertuoja tiek Europoje, tiek kituose žemynuose, yra įsitraukusi ir į akademinį gyvenimą.

Pasaulinio garso smuikininkas Amiram Ganz karjerą pradėjo vos 11-os. Atlikėjas yra tarptautinių konkursų laureatas, sėkmingo Altenberg Trio Wien narys, visada laukiamas didžiosiose scenose. A.Ganz griežia 1690 m. Goffredo Cappa Italijoje pagamintu smuiku.

Smuikininkas Raimondas Butvila 1993 m. pagal Lietuvos – Venesuelos kūrybinio bendradarbiavimo sutartį, išvyko į šią Pietų Amerikos šalį. Karakase buvo Emil Friedman Koledžo Muzikiniu Direktoriumi ir Menų Universiteto (UNEARTE) profesoriumi, per 18 metų paruošė kelias profesionalių muzikų kartas. Kaip solistas, dažnai grojo su Venesuelos orkestrais, atlikdamas pagrindinį koncertų smuikui repertuarą. Grojo daug kamerinės muzikos, buvo Trio Academico Emil Friedman narys.

2011 m. grįžo į Lietuvą, yra Vytauto Didžiojo Universiteto Muzikos Akademijos styginių instrumentų katedros vedėjas, profesorius.

Nuo 2013 m. užsimezgė labai aktyvus meninis bendradarbiavimas su buvusiu bendramoksliu Maskvoje, pasaulinio garso pianistu virtuozu Alexander Paley. Surengti filharmoniniai rečitaliai Lietuvoje, koncertas su VDU Kameriniu Orkestru, kurio metu buvo atlikti J. Haydn ir F. Mendelssohn koncertai smuikui ir klavyrui. Nuo 2016 m. R. Butvila dalyvauja A.Paley rengiamame kasmetiniame Festivalyje Moulin d’Ande mieste Prancūzijoje.

Romanas Kudriašovas (baritonas) – operinio dainavimo bakalauro studijas baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje bei Karališkajame Velso muzikos ir dramos koledže, pirmąsias magistro – Hamburge, antrąsias – Kardife, tobulinosi Londone, Nacionalinėje operos studijoje. Dirbęs garsiajame Londono „Covent Garden“ teatre, prestižiniame Glyndebourne’o festivalyje sėkmingą Ceremonijų meistro vaidmenį Jules’o Massenet operoje „Pelenė“ sukūręs ir su juo apkeliavęs visą Jungtinę Karalystę, jis nuolat dalyvauja garsių Europos pedagogų meistriškumo kursuose, sėkmingai bando jėgas tarptautiniuose konkursuose. Prieš kelerius metus Liverpulio filharmonijoje buvo nutarta apie vieną garsiausių pastarųjų dešimtmečių baritonų Bryną Terfelį ir dar keletą žvaigždžių suburti jaunų artistų komandą ir pastatyti Giacomo Puccini operą „Toska“, kurioje Romanui teko Zakristijono vaidmuo. Šis spektaklis rodytas nuo Anglijos iki Abu Dabio scenų.

Ansamblis „Paleasis“:

Vytenis Gurstis (fleita) gimė muzikų šeimoje: motina – pianistė ir vargonininkė, LMTA docentė Virginija Survilaitė, tėvas Virgilijus Gurstis – choro dirigentas. Vytenis aktyviai koncertuoja respublikoje ir užsienyje. Grojo Vokietijoje, Anglijoje, Norvegijoje, Šveicarijoje, JAV, Lenkijoje, Latvijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje. Aktyviai koncertuoja Lietuvoje dalyvaudamas koncertuose, respublikiniuose ir tarptautiniuose festivaliuose, nuolat tobulinasi žymių fleitos profesorių meistriškumo kursuose.

Fleitininko grojimas buvo puikiai įvertintas Londono „MasterWorks Festival Europe“: festivalio organizatoriai jį pakvietė dalyvauti „MasterWorks Festival 2005“ JAV ir Didžiojoje Britanijoje, paskirdami stipendiją. „MasterWorks Festival Europe 2005“ festivalyje V.Gurstis laimėjo „Concerto Competition“ ir su festivalio simfoniniu orkestru atliko W.A. Mozarto koncertą fleitai ir orkestrui G-dur. 2010 m. Vytenis dalyvavo Londono „All Flutes in Kings Place“ koncerte, kur kartu su prof. W.Bennett atliko J.S. Bacho koncertą dviem smuikams d-moll (aranžuotė fleitoms W. Bennett).

Ugnius Dičiūnas 2016 m. baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją (prof. Dr. R Beinaris ir dėst. E.Paškevičius). 2015-2016 m. stažavosi Prahoje prof. Jana Brožkovos ir Liběna Séquardtovos klasėje. Dalyvavo meistriškumo kursuose pas daugelį žymių atlikėjų, tokių kaip Omar Zoboli, Jan Thuri, Diethelm Jonas, Kalev Kuljus ir kitų. Įvairių tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatas.

Nuo 2014 m. yra Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro obojų grupės ir Šv. Kristupo medinių pučiamųjų kvinteto narys.

Karolis Kolakauskas, gimęs ir augęs Klaipėdos E. Balsio menų gimnazijoje, klarneto mokėsi Petro Mateikos klasėje. Studijas pradėjo Gento karališkoje konservatorije, jas tęsė Oslo muzikos akademijoje, kur pelnė pirmą premiją kamerinės muzikos ansamblių konkurse, o dabar mokosi iš kolegų ir gyvenimo.10 metų dirbo LVSO ir noriai koncertavo su kitais kolektyvais Lietuvoje bei užsienyje.

Fagotininkas Andrius Puplauskis yra respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatas, koncertuoja kaip solistas su orkestrais bei rengia solinius rečitalius, groja su įvairiais kameriniais ansambliais Lietuvoje ir užsienyje. Puplauskio repertuaras yra platus, jį galima išgirsti grojant barokinę, klasikinę, šiuolaikinę, pop, džiazo, elektroninę muziką, ar net improvizuojant savo kūrybos muziką elektriniu fagotu. 2009 metais išleido pirmąją Lietuvoje solinę fagoto muzikos kompaktinę plokštelę „FAGOTAS LIETUVIŠKAI“, kurioje surinkti geriausi lietuviški fagoto muzikos pavyzdžiai. A.Puplauskis yra Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro fagotų grupės koncertmeisteris, Šv. Kristupo pučiamųjų kvinteto narys, ansamblio ARS MUSICA narys, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje docentas.

Gediminas Abaris yra laikomas vienu perspektyviausių savo kartos valtornininkų Lietuvoje. Karjerą pradėjo Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje, būdamas vienuolikos metų žengė i Vilniaus kongresų rūmų salę, kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru atliko W. A. Mozart koncerto valtornai antrąją dalį. Dar mokydamasis mokykloje, Gediminas įrašė ir išleido plokštelę su B. Dvariono koncertu valtornai. Gediminas laimėjo ne vieną respublikinį bei tarptautinį konkursą, solo bei orkestro sudėtyje koncertavo su žymiausiais Lietuvos orkestrais. Gediminas taip pat aktyviai koncertuoja su įvairiais kamerinės muzikos ansambliais. Koncertinėje karjeroje pažymėtini koncertai ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Ispanijoje, Graikijoje. Nuo 2016 iki 2019 metų – Gediminas grojo pirmąja valtorna jungtiniame orkestre „Festival of Aegean“ festivalyje, vykusiame Syros saloje, Graikijoje. Šiuo metu Gediminas Abaris yra Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro valtornų grupės koncertmeisterio asistentas bei Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro valtornų grupės narys.

 

Programa:

I diena (rugpjūčio 20 d.)

10:00 | Rytinis koncertas
12:00 | Dieninis koncertas I
14:00 | Dieninis koncertas II
16:00 | Dieninis koncertas III
19:00 | Vakarinis koncertas

II diena (rugpjūčio 21 d.)

11:00 | Rytinis koncertas
13:30 | Dieninis koncertas
18:00 | Finalinis koncertas

Detalią koncerto programą pateiksime netrukus!

 

Informacinis partneris:

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę