2023
Gegužės
20
16:00

„Hommage à Brahms“

Atlikėjai: Barbora Valiukevičiūtė (smuikas, Lietuva), Andrea Mancini (valtorna, Italija), Onutė Gražinytė (fortepijonas, Lietuva) Koncerto data: 2023-05-20 16:00
Bilietų kainos rezervacijai: Mėlynas sektorius - 15€, Geltonas sektorius - 20€, Raudonas sektorius - 30€

Rezervuokite nakvynę prieš arba po koncerto. Paspauskite mygtuką DOMINA ir atlikus užsakymą su Jumis susisieks dvaro administratorė.

DOMINA NAKVYNĖ

Papildomas paslaugas rezervuokite:
El. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

Šio koncerto pasiūlymai

KELIONĖ AUTOBUSU

KELIONĖ AUTOBUSU

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu! Plačiau

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 25 Eur.

*Kelionė autobusu organizuojama susidarius 10-ties žmonių grupei.

** Susidarius virš 15 žmonių grupei, kelionės kaina asmeniui – 20 Eur.

*** Kelionės organizuojamos iki koncerto likus ne mažiau nei 7 dienoms.

Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę.

Kepyklėlė

Kepyklėlė

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą.

DVARO VYNO RŪSYS

DVARO VYNO RŪSYS

Prieš koncertą kviečiame aplankyti išskirtinį Paliesiaus dvaro vyno rūsį. Plačiau

Kviečiame registruotis el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Dvaro rūsyje laikoma virš 200 rūšių rinktinių Prancūzijos vynų.
Dvaro darbuotojai mielai Jus palydės ir supažindins.

2023-05-20 16:00 - 17:00

Gegužės 20 d. kviečiame į Paliesiaus dvarą atiduoti pagarbą žymiajam romantizmo kompozitoriui J. Brahmsui ir XX a. kompozitoriams G. Ligeti bei M. Weinbergui! Kūrinius atliks puikus trio: smuikininkė Barbora Valiukevičiūtė, pianistė Onutė Gražinytė ir Italijos valtornininkas Andrea Mancini. Tai koncertas visiems muzikos mylėtojams, mėgstantiems ir klasikinius, ir šiuolaikinės klasikos kūrinius.

Smuikininkė Barbora Valiukevičiūtė koncertuoja solo ir kamerinėse sudėtyse, dėsto, bei aktyviai kuruoja muzikinius renginius bei įvairius projektus.

Jos griežiamų solo ir kamerinės muzikos rečitalių publika klausėsi garsiausiose pasaulio muzikos salėse: „Metropolitan Museum Concert Hall“, „Veronica Hagman Hall“, „Staller Center for The Arts“ (JAV), „Auditorium al Duomo“ Florencijoje (Italija), „Fukuoja Across Hall“ (Japonija). Jos scenos partneriais buvo Ieva Jokubavičiūtė, Raul Rodriguez, Leon Livshin, Vadim Gluzman, Miles Masicotte. Grojo „Aurora Chamber Music Festival“ (Švedija), „Eilat Chamber Music Festival“ (Israelis), „Bowdoin Music Festival“ (JAV). B. Valiukevičiūtė yra kviestinė dėstytoja Accademia d’ Archi Arrigoni (Italija), Universidade Cuenca (Ekvadoras). Anksčiau dėstė Merit School of Music (JAV) ir Barenboim-Said Foundation (Palestina).

Ji yra kasmetinio vasaros muzikos festivalio „Music System Italy“ Italijoje organizatorė, „Music Academy for Young Professionals“ įkūrėja, bei „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ ambasadorė.

Barbora baigė Magistro studijas DePaul universitete, Ilya Kalerio smuiko klasėje. Bakalauro studijas apsigynė Manhattan School of Music Grigory Kalinovskio smuiko klasėje ir Stony Brook Universitete Philipo Setzerio / „Emerson quartet“ klasėje.

Įvairiapusiškasis Italijos valtornininkas Andrea Mancini vertinamas už nepriekaištingą muzikinę kalbą ir interpretaciją.

Pastaruoju metu jis dirba „La Scala“ teatre. Prieš tapdamas Briuselio filharmonijos pagrindinio valtornininko asistentu (2019‒2021 m.), jis grojo su orkestrais „Nürnberg Staatstheater“, „Bochumer Symphoniker“ ir „Würth Philharmoniker“.

Jo kamerinės muzikos partneriais buvo tokie muzikantai kaip S. Païdassi, N. Kudritskaya, A. Manco, P. Calligaris, V. Zucchiatti, R. Duca, C. Beschieru, F. Menzel, V. Menghini.

A. Mancini dirba su tokiomis įrašų leidyklomis kaip „Decca“, „Deutsche Grammophone“, „Warner Classic“ ir „Naxos“.

Onutė Gražinytė gimė muzikų šeimoje. Skambinti fortepijonu pradėjo būdama penkerių metų namuose padedama mamos, vėliau – Čiurlionio menų mokykloje G. Kondrotaitės ir I. Vyšniauskaitės fortepijono klasėse. Nuo 2015 m. metų Onutė studijavo Hannoverio muzikos, teatro ir medijos akademijoje pas prof. R. Kriugerį, nuo 2021 m. mokslus tęsia Berlyno Hannso Eislerio muzikos akademijoje.

Onutė į muzikos meną gilinosi bei sugebėjimus tobulino su tokiais svarbiais pianistais kaip N. Seriogina, A. Žlabys, A. Gavrilov, E. Kupeic, M. Raekallio, J. Lowenthal, R. Brautigam, M. Rubackytė, S. Kovacevich ir kt.

2015 m. jaunoji pianistė buvo apdovanota Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės už pasiekimus bei aktyvią muzikinę veiklą Lietuvoje ir užsienyje. Tais pačiais metais ji režisavo ir kūrė dalį muzikos M. K. Čiurlionio menų mokyklos abiturientų operai. Onutė yra dešimties nacionalinių ir tarptautinių konkursų laureatė: diplomas ir specialusis prizas už geriausią 20 amžiaus kūrinio atlikimą ketvirtajame tarptautiniame jaunųjų atlikėjų konkurse Lenkijoje, Glubczyc (2007), laureatės vardas Leono Povilaičio jaunųjų atlikėjų konkurse (2008), laureatės diplomas nacionaliniame J. S. Bacho konkurse Vilniuje (2009), laureatės diplomas bei specialusis prizas už geriausią B. Dvariono kūrinio atlikimą septynioliktajame Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkurse Vilniuje (2012), tais pačiais metais pirmosios vietos prizas ketvirtajame tarptautiniame Rosario Marciano pianistų konkurse Vienoje, pirmosios vietos diplomas bei specialusis prizas iš komisijos nario Marian Sobula tarptautiniame Peter Toperczer pianistų konkurse, Slovakijoje ir kiti. Jaunoji pianistė reguliariai muzikuoja Lietuvoje, tačiau koncertuoti neretai keliauja ir į užsienio šalis. Yra aplankiusi Lenkiją, Šveicariją, Baltarusiją, Vokietiją, Prancūziją, Estiją, Italiją, Olandiją, Austriją, Daniją, Švediją ir kt.

Koncertines patirtis lydėjo šie orkestrai: Nac. M. K. Čiurlionio menų mokyklos, Klaipėdos kamerinis, Kauno simfoninis, Lietuvos valstybinis simfoninis, Alikantės filharmonijos jaunimo, Zalcburgo Mocarteumo, Nacionalinis Liono bei Sankt Peterburgo kamerinis filharmonijos.

Atlikėja aktyviai koncertuoja ne tik kaip solistė, bet ir kaip kamerinių ansamblių narė. Su „Musik21 Niedersachsen“ 2017 m. atliko klavesino partiją Kiolno filharmonijos didžiojoje salėje. 2018 m. Onutė koncertavo dar dviejose prestižinėse salėse: Varšuvos filharmonijoje bei Berlyno Konzerthause.

Tų pačių metų kovo mėnesį festivalyje „International Music Festival (IMf) Buxtehude, Altes Land und Harburg“ Onutei skirtas jaunosios atlikėjos prizą, kuris pianistei atvėrė duris į daugiau nei dešimt salių solo rečitaliams Vokietijoje, Italijoje ir net Kinijoje, taip pat progą koncertuoti su Sankt Peterburgo Filharmonijos kameriniu orkestru.

2020 m. kompozitoriaus Arvo Pärto 85-to jubiliejaus proga bendradarbiaujant su Lietuvos Nacionaline Filharmonija bei leidykla „Accentus Music“ (Leipcigas) buvo išleista kompozitoriaus kūrinių kompaktinė plokštelė „Lamentate“. Ji sulaukė nemažo užsienio kritikų dėmesio, pelnė penkias žvaigždutes BBC muzikos žurnale, aukščiausią įvertinimą „Supersonic“ žurnale „Pizzicato“ (Vokietija), „Diapason d’or“ ir „Diapason d’or Arte“ (Prancūzija).

 

PROGRAMOJE:
G. Ligeti – Trio smuikui, valtornai ir fortepijonui
M. Weinberg – Trys trumpos pjesės smuikui ir fortepijonui
J. Brahms – Trio smuikui, valtornai ir fortepijonui

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę