2022
Gegužės
14
16:00

Golda Vainberg-Tatz (fortepijonas, JAV)

Atlikėjai: Golda Vainberg-Tatz (fortepijonas) Koncerto data: 2022-05-14 16:00
Bilietų kainos rezervacijai: Mėlynas sektorius - 20€, Geltonas sektorius - 30€, Raudonas sektorius - 45€
Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

Vakarienę būtina užsisakyti iš anksto, likus ne mažiau 24 val. iki koncerto.

Papildomas paslaugas rezervuokite:
El. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

Šio koncerto pasiūlymai

KELIONĖ AUTOBUSU

KELIONĖ AUTOBUSU

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu! Plačiau

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. koncertai@paliesiausdvaras.lt

Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 20 Eur.

*Kelionė autobusu organizuojama susidarius 10-ties žmonių grupei.

Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę.

Kepyklėlė

Kepyklėlė

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą.

2022-05-14 16:00 - 19:00

„Pianistė, skambinanti nuostabiai tvirtai ir švariai“ („New York Times“), „žavinga atlikėja“ („Tagblat“, Vokietija), „gelmės virtuozė“ („The Time Argus“) muzikinį išsilavinimą įgijo gimtojoje Lietuvoje, Čiurlionio menų mokykloje, Tel Avivo Rubino muzikos akademijoje, Manheteno muzikos mokykloje ir Juilliard mokykloje, Niujorke.

Kaip solistė koncertavo su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, Lietuvos kameriniu orkestru, Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, Valstybiniu Kauno simfoniniu orkestru Lietuvoje, Maskvos kameriniu orkestru (DidžiojiČaikovskio muzikos salė Maskvoje), Šanchajaus filharmonijos orkestru, Izraelio simfoniniu orkestru, Ann Arbor simfoniniu orkestru Mičigane. Sinsinačio simfoniniu orkestru JAV . Kaip rečitalistė ir kamerinė atlikėjakoncertavo Europoje, Rusijoje, Izraelyje, Kanadoje, Kinijoje ir JAV, įskaitant radijo ir televizijos transliacijas Lietuvoje, Izraelyje, Wqxr Niujorke, „Dame Myra Hess“ Čikagoje, „Sundays Live“ Los Andžele, „Radio France“, Šanchajaus radijo laidas ir pasirodymus pagrindinėse Niujorko salėse. Su smuikininku Raimundu Katiliumi ir Vilniaus styginių kvartetu pianistė koncertavo Europoje, Izraelyje, Kanadoje, JAV.

Golda buvo kviestinė atlikėja festivalyje „Mozarteum“, Zalcburge, Vilniaus festivalyje, Lietuvoje, Sankt Peterburgo rūmų festivalyje, Rusijoje, festivalyje „Puigcerda“, Ispanijoje, Tarptautinėje akademijoje, Italijoje, tarptautiniame Šanchajaus konservatorijos festivalyje, tarptautiniame Šanchajaus Himalajų fortepijoninės muzikos festivalyje, Kinijoje, kur su Andre Michel Schubu Šanchajaus filharmonijoje, Daguano teatre, atliko Mozarto koncertą dviems fortepijonams.

Pianistės įrašų sąraše: „The Portrait“ solo rečitalis „The Portrait“ („FPI“), prancūziškos smuiko sonatos su Raimundu Katiliumi, Mozarto fortepijoninis koncertas su Maskvos kameriniu orkestru („Delos“) ir kt.

Golda yra daugelio konkursų laureatė – I vieta valstybiniame Lietuvos jaunųjų pianistų konkurse, Amerikos Izraelio kultūros fondo stipendijos su apdovanojimais, prestižiniai Maurice’o Claremonto apdovanojimai Izraelyje, pirmos vietos Pasaulio pianistų konkurse, Sinsinatyje, Mokytojų kongreso tarptautiniame konkurse,Niujorke ir kt.

Pianistė vedė meistriškumo kursus Jeruzalėje ir Tel Avivo universitete, Šanchajaus konservatorijoje, Kinijoje, Čiurlionio menų mokykloje, daugelyje JAV universitetų, vertino perklausas ir konkursus: ​​tarptautiniame Olgos Kern konkurse, tarptautiniame Maltos konkurse, Nacionaliniame Kanados Šopeno konkurse, Šanchajaus Himalajų konkurse, Tel Hai fortepijono meistriškumo konkursuose ir kt. Daugelis jos mokinių yra respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatai.

Golda bendradarbiauja su Juilliard mokykla, Manheteno muzikos mokykla, Puerto Riko fortepijono festivaliuir tarptautinio Rosalyn Tureck Bacho konkursu.

 

PROGRAMA:
J. S. Bach – Sonata in D minor BWV 964
L. van Beethoven – Sonata no 15, op 28 in D major
M. Ravel – Valses Nobles et Sentimentales
F. Chopin – Mazurka, Op. 59, No. 1
F. Chopin – Ballade no 4, op. 58 in F minor

Paklausyti:

LUDWIG VAN BEETHOVEN – SONATA FORTEPIJONUI NR. 31 AS-DUR, OP. 110 | Lietuvos Nacionalinės Filharmonijos TV

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę