2022
Balandžio
9
16:00

Giedrius Nakas – The Dream I Forgot (džiazas, Lietuva)

Atlikėjai: Giedrius Nakas (fortepijonas), Gediminas Stepanavičius (kontrabosas), Augustas Baronas (mušamieji), Deimantas Balys (gitara), Tomas Botyrius (saksofonas), Dominykas Vyšniauskas (trimitas) Koncerto data: 2022-04-09 16:00
Bilietų kainos rezervacijai: Mėlynas sektorius - 20€, Geltonas sektorius - 30€, Raudonas sektorius - 40€

Ukrainos piliečiams koncertas – nemokamas. Kviečiame registruotis: El. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

Vakarienę būtina užsisakyti iš anksto, likus ne mažiau 24 val. iki koncerto.

Papildomas paslaugas rezervuokite:
El. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

Šio koncerto pasiūlymai

KELIONĖ AUTOBUSU

KELIONĖ AUTOBUSU

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu! Plačiau

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. koncertai@paliesiausdvaras.lt

Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 20 Eur.

*Kelionė autobusu organizuojama susidarius 10-ties žmonių grupei.

Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę.

Kepyklėlė

Kepyklėlė

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą.

Vaikų darželis

Vaikų darželis

Visų koncertų metu veikia nemokamas vaikų darželis.

2022-04-09 16:00 - 19:00

Pianistas, kompozitorius ir dainininkas Giedrius Nakas pristatys savo neseniai išleistą naują džiazo albumą „The Dream I Forgot“ (liet. „Sapnas, kurį pamiršau”), kurį 2021 m. pavasarį įrašė Rygoje. „Pavadinimo reikšmė gali būti suprantama, kaip sapnas, kurio vos prabudus nebeatsimename, tik jaučiame, kad sapnavom kažką ypatingo ir įspūdingo. Arba svajonė, kurios siekėm, bet dabar ją pamiršom, apleidom arba esam priversti ją pamiršti“, – teigia atlikėjas.

„The Dream I Forgot“ muzika balansuoja tarp džiazo, klasikos, roko bei filmų muzikos ribų, taip sukuriant įtraukiančią atmosferą, išlaikant gyvumą, natūralumą. Muzikos atlikimas svyruoja tarp užrašytos ir suimprovizuotos medžiagos, kuri tarsi susipina į vienumą. Dažnai kompozicijos ilgesnės trukmės ir iš daugiau nei 2-3 dalių – tarsi pasakojimas, kuris turi keletą personažų, skirtingas, kontrastuojančias lokacijas ar besivystantį siužetą. Kūriniai nėra orientuoti į vien individualų artistiškumą, o daugiau į grupinį skambesį, dramaturginę liniją ir iš lėto išsiskleidžiantį naratyvą, paliekant vietos klausytojo interpretacijoms.

Giedriaus muzikinėje veikloje – daug garsių Lietuvos kūrėjų: „Saulės kliošas“, Jurga, A. Mamontovas, L. Somovas, „Kitas Kampas“ ir daug kitų. Muzikos G. Nakas mokėsi Vilniuje, Hagoje, Groningene ir Niujorke. 2018 m. jo išleistas modernaus džiazo albumas „No Fear, Full Of Love“, įrašytas Niujorke su džiazo žvaigždėmis, sulaukė didelio susidomėjimo ir pademonstravo jo rafinuotas kompozicijas bei subtilų ansambliškumo pajautimą. 2020 m. jis debiutavo ir kaip vokalistas su savo kūrybos lietuvišku soul/rnb albumu „Burtai“.

 

Programoje: G. Nakas – „The Dream I Forgot“

 

Pasiklausyti:

 

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę