2021
Gruodžio
19
14:00

Eugenijaus Chrebtovo koncertas „Kalėdų stebuklo belaukiant“

Atlikėjai: Eugenijus Chrebtovas (vokalas, Lietuva), Andrejus Polevikovas (fortepijonas, Lietuva) Koncerto data: 2021-12-19 14:00
Bilietų kainos rezervacijai: Mėlynas sektorius - 20€, Geltonas sektorius - 30€, Raudonas sektorius - 40€

Atkreipiame dėmesį: Dėl nepaprastosios padėties įvedimo pasienyje su Baltarusija, kelionės į Paliesiaus dvarą metu su savimi turėkite asmens tapatybės dokumentą ir koncerto bilietą.

Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

Vakarienę būtina užsisakyti iš anksto, likus ne mažiau 24 val. iki koncerto.

Papildomas paslaugas rezervuokite:
El. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

Šio koncerto pasiūlymai

KELIONĖ AUTOBUSU

KELIONĖ AUTOBUSU

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu! Plačiau

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. koncertai@paliesiausdvaras.lt. Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 14 Eur.

Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę.

Kepyklėlė

Kepyklėlė

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą.

Vaikų darželis

Vaikų darželis

Visų koncertų metu veikia nemokamas vaikų darželis.

2021-12-19 14:00 - 17:00

Nuostabaus balso savininkas, garsus operos solistas, Eugenijus Chrebtovas Paliesiaus dvare kviečia į jaukų muzikinį vakarą „Kalėdų stebuklo belaukiant“.

Koncerto metu skambės visų pamėgti šventiški kūriniai tokie kaip: „White Christmas“, „Aleliuja“, „Panis Angelicus“, „Tylis naktis“, „You Raise Me Up“, „Adagio“, „Feliz Navidad“.

Šią programą E. Chrebtovas ruošia kartu su pianistu Andrejumi Polevikovu.

Eugenijus Chrebtovas gimė Ukrainoje, Donetsko srityje. 2004-2006 m. stažavo Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro Operos studijoje (prof. V.Noreika ir V.Viržonis). 2009 m. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė magistro dainavimo studijas.

Solistas sėkmingai pasirodė tarptautiniuose ir respublikiniuose dainininkų konkursuose: jis yra tarptautinio Tit Kuzik vokalistų konkurso pirmos vietos laureatas (2012 m., Estija), tarptautino F. Šaliapino vokalistų konkurso „Golosa nad Pliosom” laureatas (2010 m., Rusija), Z.Paulausko konkurse laimėjo III vietą (2001 m.), taip pat yra St. Baro konkurso laureatas, Z. Paulausko konkurso diplomantas (2002 m.) bei laureatas (I-oji vieta 2003 m.).

2017 m. E. Chrebtovas debiutavo Estijos Nacionalinio operos ir baleto teatro scenoje W. A. Mozarto operoje „Figaro Vedybos” atlikdamas pagrindinį Figaro vaidmenį, taip pat Enriko vaidmenį G. Donizetti operoje „Lučija di Lamermur“.

Solistas nuolat tobulina dainavimo įgūdžius meistriškumo kursuose (pas prof. V. Prudnikovą, J. Fisherį, G. Cecchele, G. Bandzinaitę, P. de Napoli, M. Bullo ). Dažnai dainuoja Latvijos Nacionaliniame ir Tartu Vanemuinės teatruose. Bendradarbiauja su dirigentais P. Vallet, C. Diederich, P. Magi, G. Bisanti, G. Marciano, D. Vlasenko, M. Pitrėnu, G. Rinkevičiumi, R. Šerveniku, V. Lukočiumi, M. Staškumi, J. Geniušu. Dalyvavo visuose LNOBT Operos studijos rengtuose koncertuose.

2013 m. debiutavo Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) scenoje P . Čaikovskio operoje „Eugenijus Oneginas” atlikdamas pagrindinį Onegino vaidmenį. Nuo 2015 m. E. Chrebtovas yra Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) solistas. Šiuo metu dainininko repertuare – Rodrigas G.Verdi operoje „Don Karlas”, Lesko Ž. Massenet operoje „Manon“. 2014 m. G. Verdi operoje „Ernani” sukūrė Don Karlo vaidmenį, 2014 m. – Eskamiljo G. Bizet operoje „Karmen” ir grafo Almavivos vaidmenį W. A. Mozarto operoje „Figaro Vedybos”. 2016 m. sukūrė Marčelo vaidmenį Dž. Puccini operoje „Bohema“.

2015 m. E. Chrebtovas dalyvavo Lietuvos nacionaliniu operos ir baleto teatro gastolėse Izraelio Tel Avivo operoje, atliko grafo Almavivos vaidmenį W. A. Mozarto operoje „Figaro Vedybos”.

Atlikėjas šiuo metu sėkmingai kuria vaidmenis Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, taip pat pasirodo solinių koncertų metu Lietuvoje bei užsienyje.

Andrejus Polevikovas – džiazo pianistas, kompozitorius ir pedagogas, studijavo Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje (dėst. S. Giedraičio kl.) bei Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (dėst. E. Buožio kl.), įgydamas magistro laipsnį.

A. Polevikovas atlikėjo veiklą pradėjo 1999 m. su grupe „Blues Makers“ (iki 2010). 2008 m. su I. Višnevskaja jis subūrė folk-jazz grupę „Rutataband“, o taip pat debiutavo kaip savo grupių – kvarteto ir seksteto – lyderis. Nuo 2010 m. pianistas vadovauja kvartetui „Jazz Miniatures“, nuo 2015 m. muzikuoja su dainininke G. Vaitkute. 2017 m. pristatė projektą „Ethnic Mood“, kuriame lietuvių liaudies dainas apjungė su moderniuoju džiazu (dainininkės L. Budreckytė, G. Kilčiauskienė, G. Vaitkutė, V. Pupšytė).

Atlikėjas yra koncertavęs su pasaulinio garso solistu Andrea Bocelli, Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, Lietuvos ir Italijos džiazo kvartetu. Jis grojo daugelyje Europos valstybių ir JAV. Pianistas bendradarbiauja su daugeliu Lietuvos džiazo kūrėjų. Su įvairiais kolektyvais ir projektais dalyvavo džiazo festivaliuose Lietuvoje ir užsienyje: „Euro City Fest“ (2000, Münsteris), „Alanya Jazz Days“ (2007, Turkija), „Blues’n Jazz Rallye“ (2010, Liuksemburgas), „Jazz & Blues Festival“ (2014, Birmingemas), „My Unique Jazz Festival“ (2015, Berlynas), „Roero Music Fest“ (2016, Italija), „Jazz Joy Spring“ (2017, Daugpilis). Savo kūrybinėje veikloje A. Polevikovas reiškiasi ir kaip kompozitorius bei aranžuotojas. Taip pat jis dėsto Vilniaus Tallat-Kelpšos konservatorijoje ir Vilniaus kolegijoje.

Informacinis partneris:

 

 

 

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę