2023
Gruodžio
17
14:00

Eugenijaus Chrebtovo koncertas „Auksinės Amerikos dainos“

Atlikėjai: Eugenijus Chrebtovas (vokalas), Vitalij Neugasimov (fortepijonas) | Lietuva Koncerto data: 2023-12-17 14:00
Bilietų kainos rezervacijai: Mėlynas sektorius - 20€, Geltonas sektorius - 30€, Raudonas sektorius - 40€

Rezervuokite nakvynę prieš arba po koncerto. Paspauskite mygtuką DOMINA ir atlikus užsakymą su Jumis susisieks dvaro administratorė.

DOMINA NAKVYNĖ

Papildomas paslaugas rezervuokite:
El. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

Šio koncerto pasiūlymai

KELIONĖ AUTOBUSU

KELIONĖ AUTOBUSU

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu! Plačiau

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 25 Eur.

*Kelionė autobusu organizuojama susidarius 10-ties žmonių grupei.

** Susidarius virš 15 žmonių grupei, kelionės kaina asmeniui – 20 Eur.

*** Kelionės organizuojamos iki koncerto likus ne mažiau nei 7 dienoms.

Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę.

Kepyklėlė

Kepyklėlė

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą.

DVARO VYNO RŪSYS

DVARO VYNO RŪSYS

Prieš koncertą kviečiame aplankyti išskirtinį Paliesiaus dvaro vyno rūsį. Plačiau

Kviečiame registruotis el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Dvaro rūsyje laikoma virš 200 rūšių rinktinių Prancūzijos vynų.
Dvaro darbuotojai mielai Jus palydės ir supažindins.

2023-12-17 14:00 - 15:00

Eugenijus Chrebtovas savo ištikimiausiems gerbėjams dovanoja programą „Auksinės Amerikos dainos“. Ji klausytojus nukels kelis dešimtmečius atgal ir leis kartu padainuoti, paploti ir palinguoti svingo ritmu, skambant visiems gerai pažįstamai ir nuo pat pirmųjų taktų atpažįstamai muzikai.

Koncertą papuoš tokios dainos kaip „Strangers in the Night“, „New York“, „Only You“, „Love is in the Air“ ir daugybė kitų. Tik išgirdus pavadinimus norom nenorom pradedame niūniuoti melodijas, tad kas gi gali būti geriau, jei ne atsipalaidavimas puikios muzikos fone.

Publikai puikiai žinomas dainininkas Eugenijus Chrebtovas pastaruoju metu vis daugiau dėmesio skiria skirtingų programų pristatymui, kurias dovanoja ne tik didžiųjų miestų, bet ir mažų miestelių gyventojams. Jo atliekamų kūrinių bagaže sugulė ne tik klasikos, bet ir populiariosios muzikos kūriniai. Profesionalumu ir ypatinga charizma garsėjantis dainininkas kaskart nustebina savo klausytojus žinomus kūrinius atlikdamas naujai, neįprastai. Ne išimtis ir šio vakaro koncerte – publikos pamėgti E. Preslio, F. Sinatros ir D. Martino kūriniai suskambės kitomis spalvomis, pritariant fortepijonui.

„Man visuomet smagu savo klausytojams dovanoti šventę, nes jų šypsenos ir ovacijos yra didelis džiaugsmas, o ko daugiau reikia atlikėjams, jei ne nuoširdaus palaikymo. Pažadu, kad šis koncertas sušildys ir pripildys pačių geriausių jausmų.“

Vitalijus Neugasimovas – pianistas, improvizatorius, kompozitorius. Baigė vargonų bei fortepijono specialybes Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, vėliau daug metų skyrė pedagogikai – dėstė chorinio dainavimo mokykloje „Liepaitės“. Lygiagrečiai gilinosi į senąją muziką, domėjosi džiazu ir progresyviu roku. Kaip solistas, kamerinių ansamblių dalyvis, koncertmeisteris ir pedagogas dalyvavo įvairiuose renginiuose Lietuvoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Lenkijoje, Švedijoje, Ukrainoje, Moldovoje ir kt. Grojo su Šv. Kristoforo, Klaipėdos bei Lietuvos kameriniais orkestrais, styginių kvartetu „Chordos“, kameriniais chorais „Brevis“ ir „Jauna muzika“, valstybiniu choru „Vilnius“, vyrų choru „Aidas“ ir kt. Jis aktyviai bendradarbiauja ir rengia projektus su žinomais senosios, klasikinės ir populiariosios muzikos atlikėjais. Dvylika metų dainavo savo įkurtame a cappella ansamblyje „Quorum“, taip pat darė aranžuotes ir kūrė dainas žinomiems Lietuvos bei užsienio atlikėjams, kolektyvams. Jo populiarių kūrinių aranžuotės chorui sėkmingai atliekamos ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, o pjesės fortepijonui yra išleistos ABRSM ir OUP – jas atlieka tūkstančiai mokinių visame pasaulyje.

PROGRAMA:
E. Preslio, F. Sinatros ir D. Martino kūriniai.

 

PASIKLAUSYTI:

 

Informacinis partneris:

     

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę