2023
Spalio
14
18:00

Edin Karamazov (gitara / liutnia, Bosnija ir Hercegovina)

Atlikėjai: Edin Karamazov (gitara / liutnia, Bosnija ir Hercegovina) Koncerto data: 2023-10-14 18:00
Bilietų kainos rezervacijai: Mėlynas sektorius - 30€, Geltonas sektorius - 40€, Raudonas sektorius - 50€

Rezervuokite nakvynę prieš arba po koncerto. Paspauskite mygtuką DOMINA ir atlikus užsakymą su Jumis susisieks dvaro administratorė.

DOMINA NAKVYNĖ

Papildomas paslaugas rezervuokite:
El. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

Šio koncerto pasiūlymai

Aistringos raudonųjų vynų natos. Pažinimo popietė

Aistringos raudonųjų vynų natos. Pažinimo popietė

Būtina išankstinė registracija! Plačiau

KELIONĖ AUTOBUSU

KELIONĖ AUTOBUSU

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu! Plačiau

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 25 Eur.

*Kelionė autobusu organizuojama susidarius 10-ties žmonių grupei.

** Susidarius virš 15 žmonių grupei, kelionės kaina asmeniui – 20 Eur.

*** Kelionės organizuojamos iki koncerto likus ne mažiau nei 7 dienoms.

Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę.

Kepyklėlė

Kepyklėlė

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą.

DVARO VYNO RŪSYS

DVARO VYNO RŪSYS

Prieš koncertą kviečiame aplankyti išskirtinį Paliesiaus dvaro vyno rūsį. Plačiau

Kviečiame registruotis el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Dvaro rūsyje laikoma virš 200 rūšių rinktinių Prancūzijos vynų.
Dvaro darbuotojai mielai Jus palydės ir supažindins.

2023-10-14 18:00 - 19:00

Turime nuostabią žinią – pirmą kartą į Paliesiaus dvarą atvyksta klasikinės gitaros ir liutnios virtuozas Edin Karamazov. Meistriškai įvaldęs ne vieną senąjį ir šiuolaikinį styginį instrumentą, išleidęs daug kompaktinių plokštelių su įvairiais atlikėjais, susilaukęs nuostabaus kritikų įvertinimo – tai talentas, kurį išgirsti tikra privilegija.

Iš Bosnijos ir Hercegovinos kilusio klasikine gitara ir liutnia grojančio Edino Karamazovo virtuoziški pasirodymai sulaukė nuostabių atsiliepimų ir ypatingo kritikų pripažinimo Europoje ir Amerikoje. Kaip solistas jis koncertavo ir įrašinėjo su žymiausiais tarptautiniais senosios muzikos ansambliais ir menininkais, tarp kurių verta paminėti „Hilliard Ensemble“, „Hesperion XX“, Andreas Scholl ir Stingą.

Edinas Karamazovas yra meistriškai įvaldęs daugelį senųjų ir šiuolaikinių styginių instrumentų. Tai talentingas interpretuotojas ir rečitalių atlikėjas, koncertavęs Amsterdamo „Concertgebouw“, „Wigmore Hall“, Berlyno filharmonijoje, Berlyno „Konzerthaus“, Vienos „Konzerthaus“, Miuncheno „Herkulessaal“ salėse, taip pat tokiuose festivaliuose kaip Šlėzvigo Holšteino, Reingau, Mozelio, Žemutinės Saksonijos, Stambulo Bacho, Espinjo ir kituose.

Atlikėjas groja keliais įvairių kultūrų ir epochų gnaibomaisiais instrumentais ir yra pasiryžęs toliau tyrinėti liutnios panaudojimą šiuolaikinėje muzikoje ir šiuolaikinės improvizacijos kontekstuose. Jis turi puikią solinę karjerą, bet taip pat mėgsta bendradarbiauti su dainininkais ir instrumentalistais, tokiais kaip Andreas Scholl, Nuria Rial ir Dorothee Oberlinger, atlikdamas įvairių stilių kūrinius.

Tarp artimiausių jo pasirodymų: kvietimas groti su Andreas Scholl Bacho festivalyje Svidnicoje, su Dorothee Oberlinger Zalcburge, Maince, „Bachfest“ Leipcige, Sandšteino festivalyje, Langentalyje, Šveicarijoje ir kt.

Jis yra išleidęs daug kompaktinių plokštelių: „Come heavy sleep“ su B. Britteno ir J. S. Bacho kūriniais („Alpha records“), „XXI“ (šiuolaikinė muzika liutniai solo) („Lumaudis“), „The Lute is a Song“ (kurioje yra arijų su Andreas Scholl, Renée Fleming ir Stingu) („Decca“), „Songs From the Labyrinth“ su Stingu („Deutsche Grammophon“), „Wayfaring Stranger – Folksongs“, taip pat „A Musical Banquet“ (liutnia) su Andreas Scholl („Decca“), „Reminiscences“ gitarai ir styginių kvartetui, „Mosaiques“ gitarai ir smuikui su Stefanu Milenkovičiumi („Lumaudis“), taip pat „Seance“ gitarai, liutniai ir violončelei su Borisu Andrianovu („Lumaudis“).

Įrašų leidykla „Coviello Classics“ 2020 m. išleido albumą „Con guitara“ su programa „Ispaniška kelionė“, kur taip pat dainavo Nuria Rial, o „Sony Classical/deutsche harmonia mundi“ išleido albumą „Dialoge” su programa „Bach a due“, įrašytą kartu su Dorothee Oberlinger.

Edinas Karamazovas buvo remiamas dirigento Sergiu Celibidache ir savo muzikinę karjerą pradėjo nuo klasikinės gitaros, keturiuose gitaros konkursuose pelnydamas pirmąsias premijas. Tada jis tęsė barokinės liutnios studijas pas Hopkinsoną Smithą „Scola Cantorum Basiliensis“ akademijoje.

 

PROGRAMA

Johann Sebastian Bach
Cello Suite no. 1
Cello Suite no. 3

PERTRAUKA

Fernando Sor – Variations op.9
Francisco Mignone – 3 Valsas Brasileiras
Leo Brouwer – El Decameron Negro

 

PASIKLAUSYTI

 

Informacinis partneris:

     

 

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę