2023
Kovo
25
16:00

Džiazo rečitalis: Egidijus Buožis (fortepijonas)

Atlikėjai: Egidijus Buožis (fortepijonas, Lietuva) Koncerto data: 2023-03-25 16:00
Bilietų kainos rezervacijai: Mėlynas sektorius - 20€, Geltonas sektorius - 30€, Raudonas sektorius - 40€
Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

Vakarienę būtina užsisakyti iš anksto, likus ne mažiau 24 val. iki koncerto.

Papildomas paslaugas rezervuokite:
El. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

Šio koncerto pasiūlymai

Prancūzijos regionų baltųjų vynų pažinimo popietė

Prancūzijos regionų baltųjų vynų pažinimo popietė

Būtina išankstinė registracija! Plačiau

KELIONĖ AUTOBUSU

KELIONĖ AUTOBUSU

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu! Plačiau

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 25 Eur.

*Kelionė autobusu organizuojama susidarius 10-ties žmonių grupei.

** Susidarius virš 15 žmonių grupei, kelionės kaina asmeniui – 20 Eur.

*** Kelionės organizuojamos iki koncerto likus ne mažiau nei 7 dienoms.

Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę.

Kepyklėlė

Kepyklėlė

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą.

DVARO VYNO RŪSYS

DVARO VYNO RŪSYS

Prieš koncertą kviečiame aplankyti išskirtinį Paliesiaus dvaro vyno rūsį. Plačiau

Kviečiame registruotis el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Dvaro rūsyje laikoma virš 200 rūšių rinktinių Prancūzijos vynų.
Dvaro darbuotojai mielai Jus palydės ir supažindins.

2023-03-25 16:00 - 17:00

Kovo 25 d. Paliesiaus dvare – Egidijus Buožis, džiazo pianistas, kompozitorius, prodiuseris ir muzikos profesorius Lietuvos muzikos ir teatro akademijos, džiazo katedroje. Atlikėjas yra įvaldęs platų repertuarą: nuo gerai žinomų džiazo standartų iki originalių šiuolaikinio džiazo kompozicijų su be-bop, hard-bop, cool, fusion, acid ir etno džiazo elementais. Koncerto metu jis atliks savo autorines džiazo kompozicijas. Kviečiame visus džiazo gerbėjus kartu dvare puikiai praleisti džiazuojančią pavasario popietę!

Egidijus Buožis gimė 1965 m. Kaune. Džiazu jis susidomėjo 12-os metų. 1983 m. jis baigė M. K. Čiurliono menų gimnaziją, o 1988 m. – Lietuvos muzikos akademiją. Dar būdamas studentas, jis laimėjo pirmąją premiją tarptautiniame džiazo improvizacijos konkurse Vilniuje 1984 m.

E. Buožis yra surengęs nemažai solinių fortepijono muzikos koncertų, koncertavęs su Valstybiniu simfoniniu ir Lietuvos kameriniu orkestrais, taip pat garsiausiais džiazo atlikėjais Lietuvoje ir užsienyje.

1995 m. jis išleido pirmąjį savo paties jazzy-pop stiliaus muzikos albumą pavadinimu „Town of Love“. 2000 m. jis ir Valerijus Ramoška (trimitas) įrašė džiazo standartų kompaktinę plokštelę „Solos and Duos“. Albumas buvo prestižiskiausio Lietuvos muzikos žurnalo „Gramofonas“ įvertintas 5 iš 5 gramofonų dėl muzikos ir garso masteringo. 2002 m. Egidijus Buožis pradėjo spontaniškų džiazo improvizacijų koncertų seriją „Impro vizijos“ kartu su žymiausiais Lietuvos atlikėjais. 2003 m. jis buvo nominuotas „Metų džiazo interpretuotoju“ ir apdovanotas Lietuvos muzikų sąjungos „Auksiniu disku“.

2005 m. Egidijus Buožis pradžiugino džiazo mylėtojus savo nauju albumu „At First Sight“. E. Buožis atliko kompozicijas kartu su Valerijumi Ramoška (trimitas, fliugelhornas), Eugenijumi Kanevičiumi (kontrabosas) ir Dariumi Rudžiu (būgnai). 2007 m. buvo išleistas naujas albumas „Spontanica“, įrašytas E. Buožio ir saksofonininko Petro Vyšniausko. Šiame albume – visiškai spontaniškos kompozicijos, įrašytos koncerto Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje metu. 2011 m. išleistas Egidijaus Buožio solo albumas „ONE“, įrašytas jo koncerto 2010 m. gruodžio 18 d. Vilniuje metu. Šiame albume yra džiazo standartų, kelios originalios kompozicijos ir viena spontaniška improvizacija.

2015 m. Egidijus Buožis išleido albumą „Pictures“. Jis buvo prodiusuotas puikių Skandinavijos džiazo profesionalų Caecilie Norby ir Larso Danielssono. Albumas buvo sukurtas kartu su Arve Henriksenu, Vytautu Sondeckiu, Stefanu Pintevu, Matiassu Gronroosu ir Tommy Holmgrenu. Albume yra kelios lietuvių liaudies dainos (UNESCO užregistruotos kaip kultūrinis paveldas), danų liaudies daina ir originalios Caecilie Norby ir Larso Danielssono kompozicijos. 2015 m. Egidijus Buožis taip pat pateko į Gineso rekordų knygą už ilgiausios spontaniškos džiazo kompozicijos (72 minučių) atlikimą pasaulyje. Kompozicija buvo atlikta 2015 m. balandžio 9 d. Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rūmuose Vilniuje.

Naujausias jo muzikos albumas „Labyrinth“ buvo išleistas 2019 m. Šiame albume įrašytos originalios Egidijaus Buožio kompozicijos. Albumas buvo sukurtas kartu su tokiais garsiais muzikais kaip Al Di Meola, Brianas Broombergas, Xavier Desandre Navarre, Vytautas Sondeckis, Domingo Patricio, albumas prodiusuotas Franzo Plasa. Albumas išleistas kaip kompaktinė plokštelė ir riboto tiražo vinilinė plokštelė.

 

PROGRAMA:
Autorinės džiazo kompozicijos

 

PASIKLAUSYTI:

 

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę