2023
Liepos
8
18:00

Džiazo naktis Paliesiuje

Atlikėjai: Vladimir Tarasov (perkusija, Lietuva) | Grupė „esi“ (Lietuva): Ieva Marija Baranauskaitė (klavišiniai, vokalas), Stasys Šalaševičius (saksofonas); šokėjos: Dominyka Markevičiūtė, Gabrielė Bagdonaitė, Emilija Karosaitė | CinAmono Duo (Lietuva): Laura Budreckytė (vokalas, perkusija), Vytis Nivinskas (kontrabosas) | Pavel Arakelian (fortepijonas, saksofonas, vokalas, Baltarusija), Alex Kryshtal (kontrabosas, Baltarusija) Koncerto data: 2023-07-08 18:00
Bilietų kainos rezervacijai: Mėlynas sektorius - 99€

„Džiazo nakties Paliesiuje“ koncertų bilietas, vyno taurė ir degustaciniai užkandžiai – 99 €

Rezervuokite nakvynę prieš arba po koncerto. Paspauskite mygtuką DOMINA ir atlikus užsakymą su Jumis susisieks dvaro administratorė.

DOMINA NAKVYNĖ

Papildomas paslaugas rezervuokite:
El. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

Šio koncerto pasiūlymai

KELIONĖ AUTOBUSU

KELIONĖ AUTOBUSU

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu! Plačiau

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 25 Eur.

*Kelionė autobusu organizuojama susidarius 10-ties žmonių grupei.

** Susidarius virš 15 žmonių grupei, kelionės kaina asmeniui – 20 Eur.

*** Kelionės organizuojamos iki koncerto likus ne mažiau nei 7 dienoms.

Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę.

Kepyklėlė

Kepyklėlė

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą.

DVARO VYNO RŪSYS

DVARO VYNO RŪSYS

Prieš koncertą kviečiame aplankyti išskirtinį Paliesiaus dvaro vyno rūsį. Plačiau

Kviečiame registruotis el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Dvaro rūsyje laikoma virš 200 rūšių rinktinių Prancūzijos vynų.
Dvaro darbuotojai mielai Jus palydės ir supažindins.

2023-07-08 18:00 - 2023-10-21 23:30

Praleiskite vasaros naktį Paliesiaus dvare ir įkvėpkite džiazo! Jums visą vakarą iki pat vėlumos gros talentingi Lietuvos ir užsienio atlikėjai, kviečiantys linguoti ir alsuoti džiazo ritmu tarp laukinės Paliesiaus gamtos ir istoriją menančių mūrų. O norintieji galės pamaloninti net tik ausis, bet ir skonio receptorius – vakarieniaudami Paliesiaus dvaro restorane arba užsisakydami džiazuojančio prancūziško vyno degustaciją. Šią naktį džiazas bus visur!

Meistriškas perkusininkas Vladimir Tarasov tarsi orkestrą privers skambėti netikėtus objektus, grupė „esi“ pristatys savo naują albumą bei šokio ir muzikos performansą „Hush-Hush“ kartu su šokėjais, CinAmono Duo pakvies į poetišką ir spalvingą skambesių pokalbį, o vakarą savo programa kartu su kontrabosininku Alex Kryshtal užbaigs žymiausiu Baltarusijos saksofonininku vadinamas Pavel Arakelian, pabėgęs nuo režimo ir radęs prieglobstį Lietuvoje. Trumpai tariant – bus džiazo magija.

Vladimir Tarasov – pasaulinio garso būgnininkas, išradingas perkusininkas, kompozitorius bei vizualiojo meno kūrėjas. Jis valdo daugybę muzikos stilių, tačiau pagrindiniai jo interesai – laisvasis džiazas ir improvizacinė muzika. Meistriško perkusininko paliesti instrumentai suskamba kaip orkestras, jis priverčia skambėti ir netikėtus objektus. Drauge su GTČ trio V. Tarasov klojo pamatus Lietuvos džiazo mokyklai, muzikavo su pasaulio improvizacinės muzikos žymūnais, vienas pirmųjų Europoje pradėjo groti solines mušamųjų instrumentų programas. Jis – menininkas konceptualistas, aktyviai dalyvaujantis plataus diapazono kūrybiniame gyvenime: komponuoja teatrui ir kinui, kuria vizualiojo meno bei tarpžanrinius projektus, rengia performansus, instaliacijas, bendradarbiauja su įvairių meno šakų kūrėjais – literatais, dailininkais, šokio ir plastikos meistrais.

Grupė „esi“ gimė iš trijų muzikantų susitikimo Elzės (arfa), Stasio (saksofonas) ir Ievos (klavišiniai, kartais vokalas) – taip iš dalies gimė grupės pavadinimas. Keliai susikirto, o po kiek laiko išsiskyrė, vėliau vėl susikirto. Šiuo metu grupė susideda iš dueto: Ievos Baranauskaitės ir Stasio Šalaševičiaus. Šie du ilgametę scenine patirtį turintys muzikantai, kartu kūrė ir grojo įvairiuose renginiuose bei koncertuose, 2018 m. kartu pristatė „In albedo“ albumą „Melquiades“, kartu dirbo su režisieriaus Cezario Graužinio teatru, jų muzika skamba Romo Zabarausko pilno metro filmo „Advokatas“ garso takelyje, kuris 2021 m. buvo išleistas švedų leidybos kompanijos „MovieScore Media“. Muzikantai bendradarbiauja ir su šiuolaikinio šokio menininkais, aktyviai dalyvauja kituose tarpdisciplininiuose projektuose. 2022 m. gruodžio mėnesį duetas išleido savo debiutinį albumą „Hush-Hush“.

Štai ką atlikėjai sako apie albumą: „Sukūrėm jį iš pasaulio tyrinėjimų, pasakų, vaizdų, nuogirdų, neužbaigtų istorijų, vienas kito buvimo liudijimų. Albumui į kompaniją labai tinka ilgi lėti vakarai, nes tai tokios pasakos, kurių galima klausytis prie židinio, ar žiūrint pro langą į krentantį sniegą, ar baltus žiedlapius, arba galima klausytis važiuojant tyliu, ilgu užpustytu keliu – arba neužpustytu, tiesiog horizonte lėtai besileidžiant saulei.“

Paliesiaus dvare duetas kartu su šiuolaikinio šokio atlikėjais – šokėjomis Dominyka Markevičiūte, Gabriele Bagdonaite, Emilija Karosaite – parodys šokio ir muzikos performansą, skirtą albumo „Hush-Hush“ pristatymui.

CinAmono Duo yra teatrinės atmosferos, šiek tiek magiško ceremonialo, įtraukiantis, labai įdomus ir profesionalus kolektyvas, kurio kūrybinę šerdį sudaro Lauros Budreckytės ir Vyčio Nivinsko šeimyninis tandemas. Dažnai jų bendros kūrybos ašimi tampa gera poezija, reikalaujanti išskirtinio garsyno ir sugestijos. Ryškūs būviai, ypatingos melodijos ir plačios, prireikus lengvai prasiplečiančios erdvės improvizacijai. Kadangi tai yra tikras solistų ansamblis, temų plėtojimas išauga į labai vešlias, turtingas monologų ir pokalbių serijas, papildomas padrąsinimo ir nuostabos emocijų ženklų iš publikos. Nuo 2013 m. (ankstyvieji CinAmono įrašai yra įamžinti virtualiame albume „Cinamono Collection 2013-2017“) gyvuojanti grupė, besitransformuojanti nuo dueto iki kvinteto, yra žinoma Lietuvoje, koncertavo Birštono, Vilnius Mama Jazz, Nidos, Druskininkų, Šiaulių, Tauragės ir Alytaus džiazo festivaliuose, pasirodė Vilniaus knygų mugėje, poetų ir bardų vakare Prie garažų, festivaliuose Būtent, Trakų fanfarinė savaitė, Poetinis Druskininkų ruduo, Vilniaus lapai, Jazz Camp ir Džiazas Prezidento rūmų parke bei koncertų salėse, muzikos klubuose ir parodų atidarymuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Trakuose, Druskininkuose, Jurbarke, Garliavoje, Visagine ir Palangoje, taip pat gastroliavo Vokietijoje, Latvijoje, Estijoje ir Vengrijoje. 2018 m. pristatė savo debiutinį albumą CinAmono, o 2021 m. – antrąjį albumą Music is the Ocean.

Pastaruoju metu CinAmono vėl grįžta prie dueto formato. Šis pasirodymas Paliesiaus dvare Džiazo nakties / festivalio metu neatsitiktinai yra Lauros ir Vyčio duetas. 2023 m. rudenį planuojamas įrašinėti naujas albumas „DuO“, kuris turėtų pasirodyti 2024 m. pradžioje, irgi bus dueto sudėtimi.

Kompozitorius, pianistas ir saksofonistas Pavel Arakelian – nuo Baltarusijos režimo į Lietuvą pabėgęs muzikantas, kuris, aktyviai įsiliejęs į džiazo gyvenimą, jau užkariavo tiek mūsų atlikėjų širdis, tiek klausytojų meilę.

Jis yra daugelio tarptautinių muzikinių festivalių dalyvis, tarptautinio konkurso „Usadba. Jazz“ pirmosios premijos laureatas. Atlikėjas valdo tiek improvizacinę, tiek šiuolaikinę ir tradicinę džiazo muziką, pasižymi ryškiu grojimu, kupinu energijos ir meilės muzikai.
Vienas garsiausių pasaulyje džiazo muzikos portalų „All About Jazz“ Pavelą pavadino žymiausiu Baltarusijos saksofonininku.

Alex Kryshtal – kontrabosistas, ilgametis Pavel scenos partneris, nemažai tarptautinės patirties turintis muzikantas. Paliesiaus dvare Džiazo naktį Pavel Arakelian ir Alex Kryshtal pristatys visiškai naują programą „Koncertas dviem“, sukurtą paties P. Arakelian.

 

PROGRAMA

18:00 – 19:00 | Vladimir Tarasov (perkusija, Lietuva)
19:30 – 20:30 | Albumo pristatymas | Šokio ir muzikos performansas: „Hush-Hush“. Grupė „esi“ (Lietuva): Ieva Marija Baranauskaitė (klavišiniai, vokalas), Stasys Šalaševičius (saksofonas); šokėjos: Dominyka Markevičiūtė, Gabrielė Bagdonaitė, Emilija Karosaitė
21:00 – 22:00 | CinAmono Duo (Lietuva): Laura Budreckytė (vokalas, perkusija), Vytis Nivinskas (kontrabosas)
22:30 – 23:30 | Pavel Arakelian (fortepijonas, saksofonas, vokalas), Alex Kryshtal (kontrabosas) | Baltarusija

 

PASIKLAUSYTI

Vladimir Tarasov:

 

esi: Hush-Hush:

 

CinAmono Duo:

 

Pavel Arakelian / Alex Kryshtal:

 

Informacinis partneris:

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę