2021
Gegužės
1
16:00

Dedikacija romantizmui: Darius Mažintas (fortepijonas, Lietuva), Jonas Sakalauskas (baritonas, Lietuva)

Atlikėjai: Darius Mažintas (fortepijonas, Lietuva), Jonas Sakalauskas (baritonas, Lietuva) Koncerto data: 2021-05-01 16:00
Bilietų kainos rezervacijai:
Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

Papildomas paslaugas rezervuokite:
El. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

Prieš koncertą Jonas Sakalauskas Jūs pakvies į sąmoningo kvėpavimo dirbtuves!

 

Prieš koncertą dvaro svečius kviesime pietauti, o po koncerto – vakarieniauti!

Paliesiaus dvare veikia net dvi terasos-lauko kavinės. Pirmoji – Jums įprastoje vietoje, prie pat koncertų salės, o naujoji – griuvėsiuose, senųjų ąžuolų pavėsyje.

Pietų arba vakarienės patiekalus užsisakykite iš anksto.

Kviečiame klausytis paukščių čiulbėjimo, atsigerti kavos ar arbatos, paragauti bandelių ir pasimėgauti maistu!

 

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS

Šio koncerto pasiūlymai

Sąmoningo kvėpavimo dirbtuvės

Sąmoningo kvėpavimo dirbtuvės

Neužmirškime vienos svarbiausių gyvybės funkcijų – kvėpavimo!

Plačiau

Likus 1,5 val. iki koncerto Paliesiaus dvaro svečius pakviesime į susitikimą, kuriame mokysimės sąmoningo kvėpavimo pratimų su Jonu Sakalausku.

Gyvename tol, kol kvėpuojame – tai nekintantis dėsnis. Dauguma iš mūsų nesusimąstome, jog per minutę įkvepiame ir iškvepiame iki 15 – 20 kartų. O juk kiekvieną kvėptelėjimą galima išnaudoti prasmingai.

Kvėpavimas – kaip ir sportas ar vaistai – neteisingai atliekami pratimai, gali ne tik nesuteikti norimo efekto, bet ir pakenkti. Kvėpavimo specialistai gali padėti įvertinti Jūsų progresą bei gebėjimą taisyklingai kvėpuoti.

Jonas Sakalauskas pasakoja:

„Kaip žinome, COVID-19 pandemijos sukeltos ligos yra ypatingai pavojingos kvėpavimo takams, ypač plaučiams. Prisimenu laiką, kai sirgau. Būtent kritiniu metu, šalia vaistų bei intensyvios medikų priežiūros man padėjo ir kvėpavimo pratimai, kurie leido lengviau kvėpuoti. Žinoma, nereikia į kvėpavimą žiūrėti, kaip į panacėją – vienas aspektas negali pakeisti visko iš esmės, tačiau tai gali būti puikus lydimoji priemonė.

Man kaip dainininkui, kvėpavimas yra vienas svarbiausių aspektų. Pradėjus vadovo karjerą, įtampa bei stresas tapo kasdiene palydove. Nors esu daug girdėjęs apie kvėpavimą, pats praktikuodavau pratimus, tačiau sąmoningas kvėpavimas netapo veiksminga priemonė tuo metu. Viską pakeitė pasaulinio lygio meistras iš Prancūzijos Dominique Lonchant, kuris 2019 metais vedė kvėpavimo kursus Lietuvoje. Tuo metu suvokiau, sąmoningo kvėpavimo veiksmingumą ir tai, kad jis gali būti sistemingai. Tai padeda ne vien dainavimo kokybei, o leidžia suvaldyti ir savo nervinę pusiausvyrą, koncentraciją, gelbsti įgauti papildomos energijos.“

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą.

Visų koncertų metu veikia nemokamas vaikų darželis.

2021-05-01 16:00 - 19:00

Darius Mažintas yra laimėjęs ne vieną tarptautinį pianistų konkursą ir pasirodęs daugelyje prestižinių muzikos festivalių. Be kitų reikšmingo lygmens meninių pasiekimų, atlikėjas dalyvavo N. Rubinšteino pianistų konkurse Prancūzijoje (2003 m.), tarptautiniame Stasio Vainiūno konkurse Lietuvoje (2000 m.), konkurse „Konzarteum“ Graikijoje (1998 m.), be to, kartu su violončelininku Glebu Pyšniaku atstovavo Lietuvai prestižiniame festivalyje „Holland Music Sessions“ Olandijoje (2000 m.). Atlikėjo karjera lydi bendradarbiavimas su įvairiais orkestrai, dainininkais, smuikininkais bei kitų meno rūšių atstovais.

Jonas Sakalauskas – LNOBT direktorius, baritonas. Menininko atliktų vaidmenų sąraše operos: G. Puccini „Džianis Skikis“, O. Nikolai „Vindzoro šmaikštuolės“, G. Verdi „Traviata“ ir kiti. Iš turtingos dainininko kūrybos didžiausio pripažinimo sulaukė monospektaklis-opera „Izadora“ (libreto autorius D. Gintalas, rež. A. Jankevičius), 2009 m. pelnius Auksinį scenos kryžių.

 

PROGRAMA:

L. van Beethoven – „Adelaide” op. 46

L. van Beethoven – Mefistofelio daina apie blusą op. 75, nr. 3

L. van Beethoven – „An dien ferne Geliebte/Tolimai mylimajai” op. 98, nr. 1

L. van Beethoven – „Die Ehre Gottes aus der Natur/Dievo garbė iš gamtos” op. 48,nr.4

L. van Beethoven – „Ich liebe dich/” Myliu tave”

L. van Beethoven – „La Partenza/Išvykimas”

L. van Beethoven – „In questa to va oscura/Šiame tamsiame kape”

Gustav Mahler – 5 dainos:

„Mano dainų nežiūrėki!“,

„Aš alsavau švelniu kvapu“,

„Aš sutraukiau saitus su pasauliu“,

„Vidurnaktį“,

„Jei myli tu už grožį“ (pagal Friedrich Rückert eiles)

 

 

 

 

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę