2024
Balandžio
20
16:00

De España vengo (Ateinu iš Ispanijos)

Atlikėjai: Aistė Pilibavičiūtė (sopranas), Nijolė Baranauskaitė (fortepijonas) | Lietuva Koncerto data: 2024-04-20 16:00
Bilietų kainos rezervacijai: Mėlynas sektorius - 20€, Geltonas sektorius - 30€, Raudonas sektorius - 40€

Rezervuokite nakvynę prieš arba po koncerto. Paspauskite mygtuką DOMINA ir atlikus užsakymą su Jumis susisieks dvaro administratorė.

DOMINA NAKVYNĖ

Papildomas paslaugas rezervuokite:
El. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

Šio koncerto pasiūlymai

KELIONĖ AUTOBUSU

KELIONĖ AUTOBUSU

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu! Plačiau

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 25 Eur.

*Kelionė autobusu organizuojama susidarius 10-ties žmonių grupei.

** Susidarius virš 15 žmonių grupei, kelionės kaina asmeniui – 20 Eur.

*** Kelionės organizuojamos iki koncerto likus ne mažiau nei 7 dienoms.

Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę.

Kepyklėlė

Kepyklėlė

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą.

DVARO VYNO RŪSYS

DVARO VYNO RŪSYS

Prieš koncertą kviečiame aplankyti išskirtinį Paliesiaus dvaro vyno rūsį. Plačiau

Kviečiame registruotis el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Dvaro rūsyje laikoma virš 200 rūšių rinktinių Prancūzijos vynų.
Dvaro darbuotojai mielai Jus palydės ir supažindins.

2024-04-20 16:00 - 17:00

Dvi profesionalios atlikėjos susibūrė sukurti ugningą ispaniškos muzikos fiestą. Nepaprasto grožio, kerinčios ispaniškos dainos, jautrios, meilę piešiančios melodijos, aistra pulsuojantys temperamentingi ritmai… De España vengo! Ateinu iš Ispanijos! – išgirskite pačias gražiausias, labiausiai numylėtų Ispanijos kompozitorių sukurtas dainas. Muzika, kuri jaudina, muzika, nepaliekanti abejingų!

Kiekviena programoje skambėsianti daina – tai ne tik virtuoziška melodija ir temperamentingas ritmas, bet ir pasakojama istorija. Pirmiausia, tai koncerto pavadinimą įkvėpusi Pablo Luna‘os daina „De España vengo“ („Esu iš Ispanijos“), kurioje solistė įtikins, kad visa jos siela ir kūnas yra iš Ispanijos. Trys Enrique Granados dainos iš ciklo „Canciones amatorias“ („Meilės dainos“) atskleis tai, kas aistringoms meilės istorijoms suteikia dramatiškumo. Tai – pavydas, ašaros ir pasiaukojimas dėl meilės. Kituose kūriniuose bus apdainuotos pietiečiams būdingos juodos aistringos akys, kurios geba mylėti ir apgauti, taip pat tikros meilės paieškos bei jausmai kompozitorių tėvynei Ispanijai.

Ispaniškoje muzikoje užkoduota magija, kuri geba užkaitinti net ir šalčiausią kraują. Nors abi atlikėjos lietuvės, jų artistiškumas įtikins, kad jos ką tik atvyko iš saulėtosios Ispanijos.

Nuostabų savo balsą dovanos Aistė Pilibavičiūtė – viena ryškiausių jaunosios kartos operos solisčių. Tarptautinių konkursų laureatė aktyviai koncertuoja žymiausiose Lietuvos ir užsienio salėse, kuria vaidmenis pagrindinėje mūsų šalies operos scenoje – Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, kuriame 2019 metais buvo įvertinta Metų operos solistės apdovanojimu.

Dainininkė labai vertina kiekvieną kelyje pasitaikantį kūrybinį iššūkį. Ar tai būtų pagrindinis vaidmuo klasikinėje operoje (Mimi G. Puccini operoje „Bohema“, Džuljeta V. Bellini operoje „Kapulečiai ir Montekiai“), ar didelio šiuolaikinio kūrinio premjera (Neringa operoje-triptike „Neringa“), visur ji geba ne tik įveikti atsakingas užduotis, bet ir savo personažu įtikinti visus klausytojus, nepalikti abejingų savo kolegų bei muzikos kritikų. Koncerto „Ateinu iš Ispanijos“ publikos laukia kitokia patirtis – solistė įsijaus į aistringos ispanės vaidmenį, tačiau ją matysite ir pažinsite daug artimiau, nei didelėje teatro scenoje.

Kartu su A. Pilibavičiūte muzikuos pianistė Nijolė Baranauskaitė. Svarbi jos veiklos sritis – bendradarbiavimas su dainininkais ir instrumentalistais. Koncertmeisterės profesiniai pasiekimai įvertinti ne vienu apdovanojimu. Tarptautinių konkursų laureatė tuo neapsiriboja – rengia ir solines programas. Šiame koncerte išgirsime ir kelis ispaniškus kūrinius fortepijonui solo.

Šiltas, jaukus susitikimas su atlikėjais ir dar karštesnė jo muzika – viskas, ko reikia, kad po koncerto „Ateinu iš Ispanijos“ jaustumėtės kaip po saulėtų atostogų. Trumpam pamirškite žiemos šaltį ir atvykite paklausyti puikių atlikėjų perteikiamų aistringų ispaniškų dainų!

 

PROGRAMA:

Pablo Luna (1879 – 1942) „De España vengo“ iš sarsuelos El niño judío

Enrique Granados (1867 –1916) – Iš dainų ciklo Canciones amatorias
„Mañanica era“
„No lloreis, ojuelos“
Gracia mía

Danzas españolas / Ispaniški šokiai
„Andaluza“

Fernando J. Obradors (1897–1945) – Iš dainų ciklo Canciones clásicas españolas
„Con amores la mi madre“
„Dos cantares populares“ („Del cabello más sutil“)
„Coplas de Curro Dulce“
„El vito“

Ernesto Lecuona – Andalūziška siuita „Malagueña“

Manuel de Falla (1876-1946) – „Tus ojillos negros“

Miguel Sandoval (1902-1953) – „Adiós mi tierra“

David Peña Dorantes„Orobroy“

Francisco Asenjo Barbieri (1823 – 1894) – „Canción de Paloma” iš sarsuelos El barberillo de Lavapiés

José María Cano Andrés  (1959 – ) – „Hijo de la luna“

Agustin Lara (1900-1959) – „Granada“

 

PASIKLAUSYTI:

 

Informacinis partneris:

     

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę