Sausio
16

Cello Club „Company“

Atlikėjai: Povilas Jacunskas (violončelė, Lietuva), Domas Jakštas (violončelė, Lietuva), Arnas Kmieliauskas (violončelė, Lietuva), Evaldas Petkus (violončelė, Lietuva), Rokas Vaitkevičius (violončelė, Lietuva) Koncerto data: 2022-01-16 13:00
Bilietų kainos rezervacijai: Mėlynas sektorius - 15€, Geltonas sektorius - 20€, Raudonas sektorius - 30€
Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

Vakarienę būtina užsisakyti iš anksto, likus ne mažiau 24 val. iki koncerto.

Papildomas paslaugas rezervuokite:
El. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

Šio koncerto pasiūlymai

KELIONĖ AUTOBUSU

KELIONĖ AUTOBUSU

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu! Plačiau

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. koncertai@paliesiausdvaras.lt. Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 14 Eur.

Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę.

Kepyklėlė

Kepyklėlė

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą.

Vaikų darželis

Vaikų darželis

Visų koncertų metu veikia nemokamas vaikų darželis.

2022-01-16 13:00 - 16:00

Abejingų violončelei nebūna, o kai vienoje scenoje violončelės net penkios – laukia kažkas išties įdomaus. 2020 m. susikūręs naujas ansamblis „Cello Club“, kuriame griežia penki profesionalūs violončelininkai – Povilas Jacunskas, Domas Jakštas, Arnas Kmieliauskas, Evaldas Petkus ir Rokas Vaitkevičius, kviečia į savo koncertą „Company“.

„Cello Club“ įkvėpimu tapo Vakarų Europoje jau spėję išpopuliarėti homogeninės sudėties ansambliai, tampantys tiek savo instrumento, tiek šalies ambasadoriais. Visi penki „Cello Club“ nariai – šiandien aktyviai Lietuvos scenoje veikiantys muzikai. Povilas Jacunskas ir Arnas Kmieliauskas yra Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro nariai, Domas Jakštas – Šv. Kristoforo kamerinio orkestro violončelių grupės koncertmeisteris, Evaldas Petkus groja Lietuvos nacionaliniame simfoniniame orkestre, o Rokas Vaitkevičius yra Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro orkestro violončelių grupės koncertmeisteris. Violončelininkai taip pat yra ir kamerinių ansamblių, tokių kaip styginių kvartetai „Mettis“, „Chordos“, fortepijoninio trio „FortVio“, šiuolaikinės muzikos ansambliai „Synaesthesis“ ir „Twenty Fingers Duo“ nariai.

„Cello Club“ išskirtinumas – demokratinis ansamblio veikimo principas, kai kiekvienas iš penkių ansamblio narių gali tapti lyderiu, solistu. Ansamblio pavadinime, reiškiančiame „violončelių klubą“, užkoduota atvirumo žinutė, neįsipareigojant vienam sąstatui, ir paliekant laisvę tiek įvairiems programiniams, tiek ansamblio sudėčių pasirinkimams. Publika neturėtų nustebti išgirdusi „Cello Club“ atliekant tiek rimtąją akademinę muziką, tiek populiariąją klasiką, tiek lengvesnio žanro kūrinius, nevengiant humoro ir persvarstant ribas tarp rimtojo meno ir pramogos.

Į savo koncerto programą „Cello Club“ įtraukė gerai žinomus, tačiau skirtingus muzikos stilius atstovaujančius kūrinius. Koncerte – vieno žymiausių šiandienos kūrėjų, Maxo Richterio kompozicija „On The Nature of Daylight“, legendinio dirigento ir kompozitoriaus Leonardo Bernsteino „Simfoniniai šokiai“ iš miuziklo „Vestsaido istorija“, giliaminčio kompozitoriaus Johno Tavenerio „The Lamb“. Taip pat nuskambės ir tikra koncertų salių klasika – Samuelio Barberio „Adagio“ styginiams, ištraukos iš Piotro Čaikovskio baleto „Gulbių ežeras“, Edwardo Griego „Pero Giunto“, minimalizmo patriarcho Philipo Glasso kūriniai. Visiškai naują kūrinį „Komorebi“ specialiai „Cello Club“ rašo vienas ryškiausių jaunosios kartos Lietuvos muzikos balsų, kompozitorius Dominykas Digimas.

 

PROGRAMA:

Ph. Glass – Company

D. Digimas – “Komorebi”

J. Tavener – Lamb

M. Richter – On the Nature of Daylight

S. Barber – Adagio for Strings

L. Bernstein / arr. Parkin – Symphonic Dance from “West Side Story”

P. Tchaikovsky – Swan Lake (Swan Lake Theme) / Grieg: Peer Gynt Suite No.1, “In the Hall of The Mountain King” / are. Tomas Petrifies & Cello Club

 

Paklausyti:

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę