Balandžio
15

Brooklyn Rider (styginių kvartetas, JAV)

Atlikėjai: Johnny Gandelsman (smuikas), Colin Jacobsen (smuikas), Nicholas Cords (altas), Michael Nicolas (violončelė) Koncerto data: 2022-04-15 19:00
Bilietų kainos rezervacijai: Mėlynas sektorius - 15€, Geltonas sektorius - 30€, Raudonas sektorius - 40€

Ukrainos piliečiams koncertas – nemokamas. Kviečiame registruotis: El. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

Vakarienę būtina užsisakyti iš anksto, likus ne mažiau 24 val. iki koncerto.

Papildomas paslaugas rezervuokite:
El. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

Šio koncerto pasiūlymai

KELIONĖ AUTOBUSU

KELIONĖ AUTOBUSU

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu! Plačiau

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. koncertai@paliesiausdvaras.lt

Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 20 Eur.

*Kelionė autobusu organizuojama susidarius 10-ties žmonių grupei.

Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę.

Kepyklėlė

Kepyklėlė

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą.

Vaikų darželis

Vaikų darželis

Visų koncertų metu veikia nemokamas vaikų darželis.

2022-04-15 19:00

„Keturi klasikinės muzikos atlikėjai groja kaip roko žvaigždės.“
– Pittsburgh Post-Gzette

Styginių kvartetas „Brooklyn Rider“ išsiskiria įspūdingu atlikimo stiliumi ir nenumaldomu muzikinių nuotykių troškimu. Jie gerbia tradiciją, tačiau ja neapsiriboja – nuolat ieško naujovių, eksperimentuoja, žongliruoja disciplinomis. Kvarteto repertuare ir Beethoven, ir klasikinė persų muzika, ir amerikiečių folkloras, ir šiuolaikiniai kompozitoriai. Džiazas, pop, indie muzika, bossa nova ar Fedrico Garcia Lorca poezija? Jiems nieko nėra neįmanomo.

„NPR Music“ pastebėjo, kad „Brooklyn Rider“ prikėlė 300 m. senumo styginių kvartetą iš numirusiųjų ir pavertė jį moderniu, šiuolaikine dvasia alsuojančiu ansambliu. Kvartetas nuolat bendradarbiauja su kitais įvarių sričių menininkais ir atlikėjais: meksikiečių džiazo vokalistu Mogas Herrera, mecosopranu Anne Sofie von Otter, choreografu Brian Brooks, buvusia prima balerina Wendy Whelan, bandžos virtuoze Bela Fleck, iranietiškos muzikos atlikėju Kayhan Kalhor, airių smuikininku Martin Hayes. Bendradarbiavimo vaisiai – sėkmingi įrašai „Dreamers“ („Sony Music Masterworks“), „so many things“ („Naive Records“), „Juno concerto“, „The Imposter“, „Silent City“ („World Village“), „Irish Times“ („In A Circle Records“) ir pasirodymai „Some of a Thousand Words“, „Chalk and Soot“ ir kt.

Kvarteto nariai tiki, kad muzika nėra tik muzika, kiekvienas kūrinys yra pasauliui siunčiama svarbi žinutė. Prieš pandemiją išleistas albumas „Healing Modes“ („In A Circle Records“) nominuotas „Grammy“ apdovanojimui – jame skamba iškilusis Beethoven „Opus 132“ – kompozitoriaus testamentas apie išgijimą ir gydančią kūrybos galią. Šis albumas taip pat kalba apie JAV ir Meksikos sienos konfliktą, Sirijos pabėgėlių krizę, psichinės sveikatos epidemiją ir fizinę gerovę: jame skamba ir kompozitorių Reena Esmail, Gabriela Lena Frank, Matana Roberts, Caroline Shaw ir Du Yun muzikos kūriniai. „The New Yorker“ projektą apibūdino kaip itin aktualų ir be galo reikalingą.

Charizmatiškieji „Brooklyn Rider“ nuolat gastroliuoja po visą pasaulį ir yra puikiai vertinami muzikos kritikų.

 

Programoje:

Gonzalo Grau – Aroma a Distancia

Osvaldo Golijov – Um Dia Bom

Franz Schubert – String Quartet No.14 in D Minor, „Death and the Maiden“

 

Pasiklausyti:

 

Informaciniai partneriai regione:
   

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę