Gruodžio
19

Benjamin Grosvenor (fortepijonas, Jungtinė Karalystė)

Atlikėjai: Benjamin Grosvenor Koncerto data: 2020-12-19 16:00
Bilietų kainos rezervacijai: Mėlynas sektorius - 30€, Geltonas sektorius - 45€, Raudonas sektorius - 60€
Papildomas paslaugas rezervuokite:
El. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.
Vakarienė ir ...: PERŽIŪRĖTI

Šio koncerto pasiūlymai

Kelionė autobusu

Kelionė autobusu

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu! Plačiau

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. koncertai@paliesiausdvaras.lt. Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 14 Eur.

Ekskursija

Ekskursija

Likus 45 min. iki koncerto, klausytojams rengiame nemokamą ekskursiją po dvarą.

Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę. Plačiau

Kepyklėlė

Kepyklėlė

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą. Plačiau

Vaikų darželis

Vaikų darželis

Visų koncertų metu veikia nemokamas vaikų darželis.

2020-12-19 16:00

„Reto kalibro temperamentas – tiek istorijoje, tiek šiandien.“
„The New York Times“

Kylanti žvaigždė – fortepijono aristokratas Benjamin Grosvenor – atvyksta į Paliesiaus dvarą!

Britų pianistas Benjamin Grosvenor žavi savo audringais pasirodymais, išskirtine muzikine intuicija ir įžvalgiomis interpretacijomis. Britų žurnalas „The Independent“ jį apibūdino kaip „vieną iš milijono… kelių milijonų“, o vokiečių dienraštis „Süddeutsche Zeitung“ išskyrė B. Grosvenor „stulbinančius techninius gebėjimus, vaizduotės šviežumą, intensyvų susikaupimą ir visa dengiančią poeziją“.
2004 m. būdamas vienuolikos metų Benjamin tapo BBC jaunųjų muzikantų konkurso „Keyboard Final“ laureatu. Sulaukęs devyniolikos, buvo pakviestas koncertuoti su BBC simfoniniu orkestru. 2016 m. Niujorko filharmonijoje pianistas apdovanotas Ronnie ir Lawrence Ackman premija.
Atlikėjas nuolat bendradarbiauja su pasaulinio garso orkestrais. Sąraše puikuojasi Bostono ir Čikagos simfoniniai orkestrai, Filadelfijos orkestras, Pitsburgo simfoninis orkestras, Radio France orkestras, Nacionalinis Ispanijos orkestras, Londono, Birmingemo miesto, San Francisko, Vašingtono simfoniniai orkestrai. Benjamin Grosvenor dirba su tokiais dirigentais kaip Andrey Boreyko, Semyon Bychkov, Riccardo Chailly, Elim Chan, Sir Mark Elder, Edward Gardner, Alan Gilbert, Manfred Honeck, Vladimir Jurowski, Andrew Manze, Ludovic Morlot, Kent Nagano, Sir Roger Norrington, Gianandrea Noseda, Andrés Orozco-Estrada, FrançoisXavier Roth, Esa-Pekka Salonen, Leonard Slatkin, Nathalie Stutzmann, Michael Tilson Thomas, Krzysztof Urbański, ir Kazuki Yamada.
Benjamin Grosvenor koncertuoja garsiausiose scenose – Londono Wigmore Hall salėje, Paryžiaus Eliziejaus laukų teatre, Miuncheno koncertų salėje „Herkules“, Kiolno filharmonijoje ir kt.
2011 m. pianistas tapo jauniausiu visų laikų britų muzikantu, sudariusiu sutartį su įrašų studija „Decca Classics“. Naujausia B. Grosvenor kompaktinė plokštelė „Homages“ buvo išrinkta geriausiu instrumentinės muzikos įrašu BBC muzikos žurnale, taip pat buvo apdovanota „Diapason d‘Or“ prizu ir išgirta kritikų: „jo pianistinis išradingumas, lyriškas balsas ir aristokratiškas išskirtinumas primena pianistą Josef Hofmann ar Ignaz Friedman. Rečitalis tiesiog kvėpuoja.“
Benjamin jau yra gavęs „Gramophone“ jaunojo metų menininko apdovanojimą, klasikinės muzikos Britanijos kritikų apdovanojimą, „Diapason d’Or Jeune“ apdovanojimą ir daug kitų. Pateko į BBC televizijos dokumentinius filmus „BBC Breakfast“ ir „Andrew Marr Show“, taip pat filmavosi CNN seriale „Human to Hero“.
Jauniausias iš penkių brolių Benjamin pradėjo groti fortepijonu sulaukęs 6-erių metų. Studijavo Karališkojoje muzikos akademijoje pas Christopher Elton ir Daniel-Ben Pienaar, kurią 2012 m. baigė su pagyrimu. Nuo 2013 m. Benjamin remia „EFG International“ – plačiai žinoma ir gerbiama pasaulinė privačios bankininkystės grupė.

Programa:

J. P. Rameau – Gavotas ir variacijos A minor
L. V. Beethoven – Sonata fortepijonui Op. 7, Nr. 4
Interval
F. Liszt – Berceuse
F. Liszt – Sonata B minor

Pasiklausyti: