2023
Sausio
14
16:00

Alexander Paley rečitalis (fortepijonas, Prancūzija / JAV)

Atlikėjai: Alexander Paley (fortepijonas, Prancūzija / JAV) Koncerto data: 2023-01-14 16:00
Bilietų kainos rezervacijai: Mėlynas sektorius - 15€, Geltonas sektorius - 20€, Raudonas sektorius - 30€

Rezervuokite nakvynę prieš arba po koncerto. Paspauskite mygtuką DOMINA ir atlikus užsakymą su Jumis susisieks dvaro administratorė.

DOMINA NAKVYNĖ

Papildomas paslaugas rezervuokite:
El. p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. +370 626 82 760.

Šio koncerto pasiūlymai

KELIONĖ AUTOBUSU

KELIONĖ AUTOBUSU

Galite rinktis kelionę į koncertą mūsų transportu! Plačiau

Pageidaujantys atvykti iš Vilniaus į Paliesiaus dvare vyksiantį koncertą ir grįžti atgal registruojasi el.p. info@paliesiausdvaras.lt, Tel.: +370 626 82 760

Kelionės į koncertą ir namo kaina asmeniui – 20 Eur.

*Kelionė autobusu organizuojama susidarius 10-ties žmonių grupei.

** Kelionės organizuojamos iki koncerto likus ne mažiau nei 7 dienoms.

Parduotuvėlė

Parduotuvėlė

Prieš koncertą kviečiame aplankyti ypatingų prekių Paliesiaus dvaro parduotuvėlę.

Kepyklėlė

Kepyklėlė

Užsakykite lauktuvėms kepinius iš anksto. Užsakymui taikome 10% nuolaidą.

2023-01-14 16:00 - 17:00

Jūsų laukia ypatingas vakaras – sausio 14 d. į Paliesiaus dvaro koncertų salę PASAGA su solo programa sugrįžta pasaulinio lygio pianistas Alexander Paley.

Išgirsti pianisto atliekamą solo rečitalį – tikrai reta galimybė. Paskutinį kartą Paliesiaus dvare solo programą A. Paley atliko dar 2019-aisiais metais. Šį vakarą Jūsų lauks techniškai sudėtinga ir virtuoziškai atliekama progama!

Ugningasis fortepijono virtuozas Alexander Paley savo talentu ir charizma nepalieka abejingų. Publika jam ploja atsistojusi, o kritikai negaili pagyrų. Svajonė skambinti fortepijonu užgimė jau ankstyvoje vaikystėje, kai jaunasis pianistas nekantraudamas laukė galimybės pirmą kartą prisiliesti prie pianino „Belarus“ klavišų.

Jau 1991 m. po pianisto debiuto su JAV nacionaliniu simfoniniu orkestru dienraštis „The Washington Post“ A. Paley pasirodymą pavadino „tiesiog nepriekaištingu“, tad ilgainiui atlikėjas ėmė koncertuoti su garsiausiais pasaulio orkestrais.

„Akinantis techninis meistriškumas“, „įtikinantis atlikimas“, „asmeninės interpretacijos“ ir „neįtikėtinai platus repertuaras“ – šitokiais žodžiais garsiuosiuose leidiniuose apibūdinamas A. Paley atlikimas.

Gausybe pasaulinio lygio apdovanojimų įvertintas pianistas savo pasirodymus yra surengęs ir visada laukiamas prestižiškiausiose koncertų salėse ir festivaliuose. Jų sąraše puikuojasi „Radio France“, „Theatre des Champs-Elysees“, „Salle Pleyel“, „Salle Gaveau“ (Paryžius), „Grands Interprètes“ (Lijonas), Lilio fortepijono festivalis, Bezansono operos teatras, „Leipzig Gewandhaus“, „Concertgebouw“ (Amsterdamas), „Laeiszhalle“ (Hamburgas), koncertų salės Kinijoje ir kitur.

Bėgant metams, A. Paley žvaigždė negęsta – tarp Niujorko, Paryžiaus ir Vilniaus gyvenantis pianistas kasmet surengia apie 80 koncertų visame pasaulyje.

 

Programa:

D. Scarlatti – Six Sonatas

M. Clementi – Sonata in F-sharp minor, op. 25

R. Pick-Mangiagalli – Preludio e Toccata, op. 27

Robert Schumann – „Carnaval“, op. 9

 

Pasiklausyti:

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę